ZIOS şamataları

Başlatan oyaz, 26 Aralık 2013, 18:09:37

oyaz

:)) Merakla bekliyoruz z hocam.
Become a learning machine...

burak ozturk

Alıntı yapılan: z - 26 Aralık 2013, 17:28:23

Yasasin C, sen sag ol varol.

kütüphane kadar yazım tarzınız da ilgi çekici hocam.asil siz yasayin hocam, emeginize saglik.
happy coding.

camby

mistek

Ülke genelinde 10 tane daha Z hoca olsa 1 yılda muasır medeniyetler seviyesine ulaşırız.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

z

Boşuna uğraşmayın şımartamazsınız.

Yakın çevrenizde bu tip çalışmalar yapmak isteyip de birileri ön ayak olmadığı için bir türlü bu işlere başlayamamış PC programcısı arkadaşlarınız varsa Picproje sitesine davet edin yeter.

Zira bu seferki dersimiz tamamen PC programcılarına hitap edecek.

Aslını sorarsanız bu ders beni hiç zorlamayacak çünkü bu arkadaşlar zaten işi biliyorlar ben sadece onlar için yeni bir platform olan, STM32F4 Discovery için hazırladığım ZLIB kütüphane fonksiyonlarını kullanarak nasıl proje hazırlanır konusunu anlatacağım.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

MC_Skywalker

das zuper  :)
SD kart kütüpanesinden sonra gelen güzel bir haber

Eren Eraslan

hocam üst seviye içinde zmsis bekleriz :)
insanın içine işleyen şarkılar ;  https://soundcloud.com/reeraslan

z

Adina ZIOS diyecegim hocam.  zios.lib

muhittin_kaplan

Z yi yedirmeyiz, #direnZ, #AslındaKonuZdegil, #AyakkabıKutusundaZ

Senki ASM... Sen Nelere kadirsin C, Basic cilerin imrendiği, Asm ciler yolundan eden..

Mr.Java

Çok güzel bir haber.Sık kullanılanlara ekledim direk.

Firzen

Hepinize Z'li Günler Dilerim. SabırsıZZZlıkla Beklemekteyiz :)
Kararsız...

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: z - 26 Aralık 2013, 20:05:55
Boşuna uğraşmayın şımartamazsınız.

Yakın çevrenizde bu tip çalışmalar yapmak isteyip de birileri ön ayak olmadığı için bir türlü bu işlere başlayamamış PC programcısı arkadaşlarınız varsa Picproje sitesine davet edin yeter.

Zira bu seferki dersimiz tamamen PC programcılarına hitap edecek.

Aslını sorarsanız bu ders beni hiç zorlamayacak çünkü bu arkadaşlar zaten işi biliyorlar ben sadece onlar için yeni bir platform olan, STM32F4 Discovery için hazırladığım ZLIB kütüphane fonksiyonlarını kullanarak nasıl proje hazırlanır konusunu anlatacağım.
Nasıl Olcak Bu İş, .net mi kullanacağız.

z

Hayir hayir o anlamda değil.

Muhasebe programi yazan, hastaneler icin hasta kayit vs programi yazan, databaselerle falan ugrasan yani PC de sadece kod yazan arkadaslarimiz varya. Iste bu arkadaslardan bahsediyorum. Bu arkadaslarin buyuk cogunlugu kodlarini PC uzerinde kosturur. Bizik minik kartlarimizla ugrasmaya vakitleri olmamistir yada bu isler cok karmasik  gorunur.  Arada bir akillarindan odanin isiklarini yazilimla yakip sondureyim bir cihazi calistirip durdurayim gibi fikirler gecer. Fakat bu isler icin koca PC yi kullanmak fikri caydirir.

Simdi bu arkadaslari cagiriyorum gelin kucuk projelerinizi Discovery kitinde gerceklestirelim diyorum.

ZIOS ile tanissinlar emeklemeye baslasinlar. Hoslarina giderse yavas yavas detaylara girip kendi baslarina yururler.

Ilk adim onemlidir.

Mucit23

Hocam nasıl işleyecek bu sistem  :o Zios'un temeline, derinliklerine ne zaman gireceksiniz ???

diot

Nerden indirecez bu zios kütüphanelerini. ?