samsung note 2 bluetooth sorunu

Başlatan pax, 05 Şubat 2014, 12:38:51

pax

samsung galaxy Note 2 telefonum var . telefonumla laptop'a bluetooth bağlantısı kuramıyorum. laptop bluetooth üzerinden tlf'nu görüyor , bağlan dediğimde ise "PAN server" hatası veriyor.  laptop'un bluetooth sürücülerini güncelledim ancak aynı hatayı tekrar alıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

LukeSkywalker

Başka bir telfonla ya da laptopla deneme imkaniniz var mi? Sorunun telefonda mi laptopta mi oldugunu belirlemek acisindan soruyorum.

pax

Alıntı yapılan: LukeSkywalker - 05 Şubat 2014, 13:02:54
Başka bir telfonla ya da laptopla deneme imkaniniz var mi? Sorunun telefonda mi laptopta mi oldugunu belirlemek acisindan soruyorum.

başka bir samsung tlf var onunla laptop bağlantı kurabiliyor  . note2 ve diğer samsung da  birbiriyle bağlantı kurabiliyor ve örneğin ikisi arasında bluetooth üzerinden resim transferi yapabiliyorum. tek sorun note2 ile laptop arasındaki bağlantıda .

ercan_t

merhaba,

bluethoot da isim verme durumu var ya belki laptop ile note2 telefondaki aynıdır ondan sorun olabilir.

eğer farklı ise ;
ikisininde ismini değiştir belki düzelir :)

LukeSkywalker

bilgisayarınıza IVT Bluesoleil programını kurun. Büyük ihtimalle bir daha sorun yaşamayacaksınız bluetooth ile ilgili.

dnacikaya

bt versiyon farkından oluşan bir sorun olabilir. Laptopa usb bt dongle takarak sorunu çözebilirsiniz.