Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

Aliexpress sorunum.

Başlatan veliusta, 12 Şubat 2014, 19:22:31

veliusta

@muhendisbey

Öğrensem ne olacak? Bu adam diğer çinli arkadaşlarından aldı bu Takip numaralarını...
Bana da takipsiz gönderdi kayboldu.

14 ürünün para iadesini yaptılar. Ama Kredi kartıma para gelmedi. Umarım yakında gelir. Kart: ININAL KART

muhendisbey

Bana daha böyle bir numara çeken çıkmadı.
Takip kodunu girdiğinizde şehir farklı mı çıkıyor?
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Mucit23

Sahte gönderi kodu işine bende rast geldim. Adam takip numarası veriyor ama hiçbir yerde çalışmıyor takip kodu.

muhendisbey

@mucit hocam o dediğinize rastladım, ancak çalışan başka bir takip numarası vermediler şu ana kadar.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

t2

Bana sahte takip numarası verdiler. Yakın muhitte  başka birine ait numaraydı.  Bu numaraları ya bir arkadaşından alıyor ya da bir program yardımıyla sırayla deneme yaparak üretiyor diye düşünüyorum

muhendisbey

düşünüyorum da böyle bir durumda ben almadım diye hak iddia etmenin de yolu kalmıyor.

MrDarK

Tamamda hocam takip numarasında alan kişi adı veya bölge adı yazıyor ; eğer başka bir bölgeye teslim edilmişse ürün neden ispat edilmesin ki sonuçta sizin adresiniz belli isminiz belli takip kodunu dosya açarak ispat edilebilir gibi geliyor bana.

Ödemelerinde paypal olsa böyle bir sıkıntı olmazdı diye düşünüyorum aliex'in
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

muhendisbey

Alıntı yapılan: MrDarK - 18 Şubat 2014, 00:32:07
Tamamda hocam takip numarasında alan kişi adı veya bölge adı yazıyor ; eğer başka bir bölgeye teslim edilmişse ürün neden ispat edilmesin ki sonuçta sizin adresiniz belli isminiz belli takip kodunu dosya açarak ispat edilebilir gibi geliyor bana.

Ödemelerinde paypal olsa böyle bir sıkıntı olmazdı diye düşünüyorum aliex'in
Aynı bölgeyi kastediyorum. Aynı bölgede hizmetçiye teslim edildi derse ne yapabiliriniz?
Takip numarasında teslim edilecek kişinin adını göremezsiniz. Yada hangi adrese gittiğini. Sadece semt adı belli. Bir de muhitle alakalı kod numarası