Hi-Tech'in yeni versiyondan calisan var mi?

Başlatan Erol YILMAZ, 23 Aralık 2002, 15:05:13

Erol YILMAZ

Merhaba;
Hi-Tech'in yeni compiler'indan (8.00'dan sonra) calisan bir versiyonu varmi elinizde? 7.85'i CCS ile

karsilastirdim. Cogu durumda Hi-Tech daha az kod cikariyor. Ozellikle matematikte daha iyi. Ama 7.85 versiyonunda kullanicagim

pic icin destek yok. Onun icin soruyorum. Net'te serial no var ama bir turlu dogru versiyonlu program ile denk getiremedim.

Hi-tech'te cakallik yapiyor. Yeni versiyon uyduruyor bi tane eskisi kayip tabi haliyle şifrelerde anlamini kaybediyor. Program

olmayinca... En son heralde 8.01 pl3 vardi. onu CD'ye kaydettim. adam gibi şifre bulupta calistirabilmek icin elimde tutuyorum.

neyse Gorusmek uzere...

Red

o karsilastirmayi ben de yapmistim, hitech daha

iyi.
bende 8.00 in PL3 versiyonu ve şifresi var , fakat bu versiyonun programini cekmedigim icin şifre ise yaramiyor. Bir

zamanlar evdeki bilgisayara cekmistim, oradan kurtardim.

Hitech kendi sayfasinda da eski programlarini yayinlamiyor,

bu bakimdan is biraz kotu. Nette arayip bulmak lazim.

es-es

http://web.archive.org/ adresinde www.htsoft.com yazıp aratın sitenin hangi tarihteki versiyonunu istiyorsanız bulursunuz. Dehşet bir arşiv sitesi, çoğu sitenin eski versiyonlarını tutuyorlar .  www.htsoft.com'unda eski versiyonları mevcut. :roll:

ferhat

hi-tec in kendi sitesinden 8.02pl1 i indir.
www.crack.cd ---->h----->7
den crack ini indir...sorunsuz

çalışıyor...ayrıca 7.85 veya 8.01 versiyonlarındaki mp-lab altında debug sorunuda çözülmüş...çok rahat simülasyon yapabiliyorsunuz...