Plastik Kutu Üstüne resim yada herhangi bir reklam Basma

Başlatan Elektrik2012, 28 Şubat 2014, 17:12:40

Elektrik2012

Çok Teşekkür ederim Aynen ucuz ve kalite olucak bizim için :) Çok teşekkürler hepinie Allah Razı olsun

Kazım

Arkadaşlar resimde görünen matkap mandrenini nerede bulabilirim ?

http://jumperone.com/images/2013/01/how-to-make-diy-front-panel/005big.jpg

z

Ankara Ulus Konya Sokak'da Konyali Elektronigin saginda motor vs zaten bir dukkan var. Dukkanin adini hatirlamiyorum ama soyle sorarsan soylerler, sahibinin AV kopegi var, avci, astsubay, tornaci. Onda her zaman olurdu.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

z

Bu arada cok ucuz bu aletlere para vermektense biraz fazla para verip hazir Cin mali vs bir sey almak daha mantikli.

Bu alacaginiz mandrenlerde cok salgi olur. Sansiniza iyisi cikarsa ise yarar.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Kazım

Alıntı yapılan: z - 01 Mart 2014, 11:46:27
Bu arada cok ucuz bu aletlere para vermektense biraz fazla para verip hazir Cin mali vs bir sey almak daha mantikli.

Bu alacaginiz mandrenlerde cok salgi olur. Sansiniza iyisi cikarsa ise yarar.

İnternetten aldığım matkabı kullanıyordum. Son kartımda çift yüzlü epoxi kullandım. Kartı delene kadar mandrenin içindeki 1mm uç tutucuyu genişletti.Sıkmıyor.

Mandrenlerde pahalıymış doğrusu. Bu bakımdan çin malı almak mantıklı gerçekten. sağolun

mustafa_cmbz

normal a4 kağıda panel veya logonun çıktısını alıp pvc ile kapladıkdan sonra cift taraflı ban ile kutu üzerine yapıştırıyorum hatta lcd için muhafaza bile yapıyor.

Murat Mert

A4 büyüklüğünde benimde dediğim şeffaf etiket zaten. Kırtasiyede satılıyor hatta renkli püskürtme yazıcılar için olanıda varmış ama ben görmedim.
mert07

Ramiz

Plastik kutuyu çok ince ve hassas bir kazıma ucu ile kutuyu 0.1 mm kazıyacak şekilde yazı yazmayı deneyen olmudumu?

Bu işlem, kozmatik açıdan nasıl durur, duruyor?
Electrical & Electronics Engineering -> Step one

diot

Daha öncede söylediğim gibi flatbed yazıcı ile istediğiniz meteryalin üzerine baskı yaptırabilirsiniz. ister cep telefonu arkasına ister kavanoz kapağına.
http://www.youtube.com/watch?v=iW-MPCL9Pfk#

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: diot - 01 Mart 2014, 16:18:02
Daha öncede söylediğim gibi flatbed yazıcı ile istediğiniz meteryalin üzerine baskı yaptırabilirsiniz. ister cep telefonu arkasına ister kavanoz kapağına.
http://www.youtube.com/watch?v=iW-MPCL9Pfk#

Mürekkep püskürtmeli yazıcıya benziyor hatta büyük ölçeklisi :D

Aynı şeyi mürekkep püskürtmeli yazıcıları modifiye ederek te yapabiliriz gibi.Sonrasında üzerine şeffaf bişiler yapıştırdıkmı olur bence

Elektrik2012

Çok teşekkür ederim Hepinize bilgielriniz dogrultusunda ilerliycem.

ground

Mimaki Uv printer ile 10 cm e kadar istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Bırakın tek rengi taşa bile 4 renk bastırabilirsiniz.

Kalemlere, deri defterlere, cep tel kapaklarına herşeye basıyor.

Kendim ürün tasarımlarında kullanıyorum çok memnunum. Biraz pahalı ama 1000 ler seviyesinde leksan yada direk serigrafi mantıklı
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

Ersin

Daha önce uv printer da pvc üzerine baskı yaptırdım, baskı en yüksek çözünürlükte yapıldı.Küçük kutulardaki etiket ler pek iyi çıkmadı , nokta nokta şeklinde , harfler 1cm civarı yüksek olacak ki baskıda o noktalar belli olmayacak.Küçük etketler için pek uygun değil , buyuk baskılarada o kadar belli olmuyor.Sizin bildiğiniz iyi kalitede baskı yapan  bir printer varsa örnek resim ekleyebilirmisiniz.

ground

Alıntı yapılan: Ersin - 02 Mart 2014, 12:22:55
Daha önce uv printer da pvc üzerine baskı yaptırdım, baskı en yüksek çözünürlükte yapıldı.Küçük kutulardaki etiket ler pek iyi çıkmadı , nokta nokta şeklinde , harfler 1cm civarı yüksek olacak ki baskıda o noktalar belli olmayacak.Küçük etketler için pek uygun değil , buyuk baskılarada o kadar belli olmuyor.Sizin bildiğiniz iyi kalitede baskı yapan  bir printer varsa örnek resim ekleyebilirmisiniz.

P.tesi resim çekip yollayabilirim.

Küçükten kastınızı da boyut olarak söylerseniz sevinirim. Zira usb belleklere, kalemlere baskı yapılabiliyor.
Büyük router mantığıyla çalışan makinalarda kalite bekleyemezsiniz. Mimaki printer max a3 boyutunda baskı yapıyor.

Kadıköy de cemil de bu baskıyı deneyebilirsiniz.

mesaj birleştirme:: 02 Mart 2014, 14:21:49

Pvc malzemesi uv ışığında kırılgan olabiliyor :)
Denemelerimden biliyorum..
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..