Plastik Kutu Üstüne resim yada herhangi bir reklam Basma

Başlatan Elektrik2012, 28 Şubat 2014, 17:12:40

Elektrik2012

Merhaba Abilerim plastik proje kutularınının üstüne atıyorum Bir Logo Basıcam Neyle nasıl basabilirim,İlk aklıma kuşe kagıdı geldi Acaba İşe yarar mı kuşe basacağım şeyi lazer çıkarsam Ütüyle Bassam acaba olur mu?

t2

Murat Mert

S.A.
Lazer yazıcılar için şeffaf etiketler var onlardan kullan.
mert07

Elektrik2012

A.s Peki nasıl basacağım biraz analtırsanız sevinirim Teşekkürler

diot

Plastik kutu üstüne ütü ile bir şey basman pek mümkün görünmüyor. Nedeni 160-180 derece sıcakta plastiğin erimesi. Bu gibi işlerde fladbed printer kullanılır. reklamcılara bakarsan sanırım bulabilirsin .

Elektrik2012

Çok teşekür ederim.Ütünün ısısını düşürsem olur mu acaba?Yani ütüye dimmer vs taksam

ayhani

Bir reklacıya gidin derdinizi anlatın size şeffaf etiket bassınlar.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

Elektrik2012

Çok teşekkürler DEdikleriniz Mantıklı Ama Ben kendim basmak istiyorum acaba mümkün müdür basit bir yöntem ile?

muhittin_kaplan

Elektrik2012

Benim için 2 tane bile fazla o yüzden ekndim basmak istiyorum.  ::)

xoom

Etiketli A4 ebatında kağıtlar var onlardan alıp basmak istediğiniz şeyi onun üzerine basın.. Daha sonra Şeffaf etiket ruloları var a4 ebatlarında kesip üzerini kaplayınız bu şekilde kir ve sudan korumuş olursunuz. Ben o şekilde kullanıyorum.

Ramiz

Bu konuyu bende merak ediyorum. Plastik kalıp yaptırsak, yazılar kalıp ile gelebilir.(girinti yada yükseklik oluşturarak) Ama boya ile yazmak istediğimizde, illa serigrafi mi kullanmak gerekir?
Electrical & Electronics Engineering -> Step one

Okan AKÇA

bizde iş yerinde şeffaf yapışkan etiketlere lazerle yazdırıp yapıştırıyoruz degilse serigrafi yaptırmak icin yüksek ücret istiyorlar biz dedikleri paraları yaptıgımız cihazlardan kazanamıyoruz.