Akilli gozlukler

Başlatan z, 18 Mart 2014, 00:17:15

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

muhittin_kaplan

Hala Takmak Zorundayız.

metaltrrocker

Gözlük kullanan birisi olarak, takmak zorunda olmayanların zorunda olmaya başlaması:)

ByTEK

Seviyorum böyle şeyleri.. Ama insan, robotlaşmaya doğru gidiyor..

MrDarK

Suretler ismindeki film bir süre sonra gerçek olabilir valla :D
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

muhittin_kaplan

ilk robotlaşan uzvumuzu düşündükçe bunlardan uzak durmak gerektiğini düşünüyorum  :-[

micelow

kardeş olduklarını düşündüğüm iki çocuk aynı anda aynı görüntüyü nasıl görüyor iki gözlüktede aynı program mı açılıyor acaba aynı şekilde bayanın imzaladığı belgede.
"Bir tek şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak."

एक होना

teknolojinin içerisinde olduğum halde hala eski mantık ile sayfa çevirmeyi severim.

PDF dosyalarını bile Baskı olarak çıkartıyorum evimde bir sürü katalog ve ürün bilgilerini açıklayan dosyalar oluştu.

teknoloji bazen iyi bazende kötü.

basılı olan belgeleri saklamak belirli ortamlarda iyi. peki teknolojinin kullandığı belgeleri ne kadar sağlıklı koruyabiliriz ?

ola ki belgelerin saklandığı sistem çöktü çöken sistemin yedekleri olan sistem de çöktü ?? peki bilgiler ne olacak her bir şey sıfırlanacak?  sonuç ne olur ?

timpati

Alıntı yapılan: BRL - 18 Mart 2014, 19:55:17
...
ola ki belgelerin saklandığı sistem çöktü çöken sistemin yedekleri olan sistem de çöktü ?? peki bilgiler ne olacak her bir şey sıfırlanacak?  sonuç ne olur ?

biz o günleri göremeyiz. bırakın da onu gelecek nesil düşünsün. herşeyi biz hazırlayıp önlerine koyarsak onlar ne yapacak?
why mr. anderson, why ?

एक होना

eğer ki bir tufan kopar ve bası olarak yayınlanmış bir kaç kitap sağ kalırsa ve bu kitaplardan bir tanesi yüzüklerin efendisi ise vay yeni nesilin haline :)

learner

Alıntı Yapbasılı olan belgeleri saklamak belirli ortamlarda iyi. peki teknolojinin kullandığı belgeleri ne kadar sağlıklı koruyabiliriz ?

Basılı belgelerde imha olabilir. Yangın, sel, kitap kurtları, nem... Hadi bunların önlemleri alınabilir derseniz, dijitalinde önlemleri alınır.

mesaj birleştirme:: 19 Mart 2014, 08:29:21

Alıntı yapılan: micelow - 18 Mart 2014, 19:39:11
kardeş olduklarını düşündüğüm iki çocuk aynı anda aynı görüntüyü nasıl görüyor iki gözlüktede aynı program mı açılıyor acaba aynı şekilde bayanın imzaladığı belgede.

Bu şuanki teknolojiyle mümkün değil. Belki ilerde olur. Dünün hayelleri bugün gerçek olduğu gibi.

gumush

Hmm gozluk biraz agir olur , tercihen akilli lensler olsun :)
Hikmet Gumus  izmir