Digikey Toplu Sipariş - I

Başlatan mistek, 29 Mart 2014, 17:37:51

mistek

Arkadaşlar Digikey'den toplu sipariş verebilirsek sipariş miktarına göre uygulanan katsayı ücretinde tasarruf sağlayabiliriz.

Ben daha önce Ekom aracılığı ile malzeme aldım şimdi 50 dolardan az küçük bir sipariş vermem gerekiyor ancak miktar az olduğu için ek ücretler çok fazla göze batıyor. Eğer sizinde siparişleriniz varsa güçlerimizi birleştirelim masrafları azaltalım.

Ekom çok hızlı bana göre. 1 hafta gibi kısa bir sürede temin ediyorlar.

Toplu sipariş olacağı için ayrı ayrı fatura olmayacak muhtemelen.

Eğer toplu sipariş yapacak kimse yoksa benim küçük miktarlı bir siparişim olacak araya ekleyebilecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer.

Nasıl yapalım ?

boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

esensoy

Sarnikon'dan da fiyat alın bence, Ekom'dan biraz daha uygun olabilir fiyatları,
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

mistek

boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

Erol YILMAZ

Digikey için Özdisan %15 alıyor diye biliyorum.

mistek

Özdisan'ın Digikey siparişi aldığını bilmiyordum. Yarın sorayım. Günleri bile karıştırmışım yarın Pazarmış.

muhterem

Alıntı yapılan: mistek - 29 Mart 2014, 17:37:51
50 dolardan az küçük bir sipariş vermem gerekiyor ancak miktar az olduğu için ek ücretler çok fazla göze batıyor. Eğer sizinde siparişleriniz varsa güçlerimizi birleştirelim masrafları azaltalım.

Masrafları azaltalım derken gümrüğe takılmayın 75 Euro üst sınır var. Faturada dolayısıyla gelen kargo içinde aynı malzemeden 2 adetten fazla olmaması gerekiyor.

mistek

Alıntı yapılan: muhterem - 29 Mart 2014, 18:12:59
Masrafları azaltalım derken gümrüğe takılmayın 75 Euro üst sınır var. Faturada dolayısıyla gelen kargo içinde aynı malzemeden 2 adetten fazla olmaması gerekiyor.

Yok hocam bu işte gümrük bizi ilgilendirmiyor aracı firma hallediyor hepsini. Sadece sipariş miktarına göre belli katsayı ile çarpıyorlar onun masrafından bahsediyorum.

Erhan YILMAZ

Özdisan %15 alıyorsa çok iyi ama sanmıyorum vardır birşey. Detayları bilen var mı? Alt limit nedir v.s.?

Expkits'de getiriyor bir inceleyin derim.

www.expkits.com/?s=urun_detay&urun=yurtdisindan_malzeme_temini.htm