sd karttan wav dosyasını stm32f407 ile çalma

Başlatan emre salman, 30 Mart 2014, 18:27:58

emre salman

hocam şuan deniyorum ama bunuda çalıştıramadım çok mu beceriksizim anlamadım ki hiç ses alamıyorum ilk başta besleme voltajı geldiğindeki hışırtı hariç

LukeSkywalker

Verdigim ornek calisan ornektir. Cs pinini degistirmistim.

mesaj birleştirme:: 30 Mart 2014, 22:12:36

Bir de hangi ledler yaniyor?

emre salman

mavi ile kırmızı yanıyor cs pinini pc3e aldım sizin örneği denerken

mesaj birleştirme:: 31 Mart 2014, 13:24:39

şuandada sadece mavi yanıyor reset attıgımda bazen tek basına kırmızı yanıyor bazen mavi ya anlamadım kesinlikle bağlantıda veya mmc kartta hata var ama bağlantı uçları filan kaç kere kontrol ettim doğru

mesaj birleştirme:: 31 Mart 2014, 13:26:18

beslemeyi kapatıp her açtığımda ledlerin durumu değişiyor şuandada hiç led yanmıyor :S

mesaj birleştirme:: 30 Mart 2014, 22:28:46

hocam tamamen silip tekrar verdiğiniz programı yükledim ve çalıştı sorunsuzz elinize saglık çok teşekkür ederim hakkınız vallaha ödenmez bir gün boyunca üşenmediniz benimle uğraştınız ne kadar teşekkür etsem az

LukeSkywalker

emre salman

konu başarıya ulaşmıştır @LukeSkywalker hocamın verdiği kodlar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır bu konuda proje yapmak isteyenlere ışık olsun kendisine sonsuz şükranlarımı sunarım

mltmsntrk

Merhabalar.Ben de sizin gibi STm32f4 kullanarak sd karttan vaw dosyası kullanarak kulaklıktan ses almaya çalışıyoruz.Fakat SD kart ile stm arasındaki bağlantılarda problem yaşadığımızdan dolayı işlemi gerçekleştiremedik.Bağlantının nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

emre salman

@LukeSkywalker hocamızın verdiği kodlarımı kullandınız ?