4+1 50w amfi

Başlatan sinem, 22 Mart 2005, 14:45:06

sinem

4+1 50 W amplifikatör baskı devresi arıyorum

ilyas

Hangi devre şemasını kullanacaksın ki baskı devresini arıyosun veya ikiside mi lazım??
[email]turkilyas@hotmail.com[/email] [email]turkilyas@gmail.com[/email]

ilyas

Eğer sinema sistemi gibi bişey yapcaksan 2 tane stk4141 veya 4221 (normalde stereo) uydulara, 1 tanede stk 4048 möhkem bişey olur herhalde.

hayali bile güzel.
[email]turkilyas@hotmail.com[/email] [email]turkilyas@gmail.com[/email]

Rusi

arkadaşım bulabilirsen mono olarak sub. için stk084g yada 086g  kullan derim ben yaptım sonuç mükemmel ...

coskun

*-*-*-*-*-dikkat yüksek ses*-*-*-*-*
ben STK4231II yaptım herkeze öneririm verim mükemmel eger sorraunt sistemınız yoksa sizde bunu yapın 4+1den 10 kat daha memnun kalırsınız.

sinem

TDA 2025 ile tek anfi için baskı devre yaptım çalıştı ama şimdide kullandığım entegreyi bulamuyorum

Erol YILMAZ

@coskun

STK4231 II benim de favorim. Baski devre cizimlerine nasil ulasabilirim?

Bu arada STK 4231 II  2x100 Watt...

@sinem
Sorunun cevabini buldum ama soruyu unuttum :)

coskun

erol eger STK4231 yapıcaksan bu adresteki bilgiler senin işini görürü ben de burdan yardım aldım her türlü grafik ve çalışma degerleri var ayrıca baskı devrede var sana bişey söyliyim bu entegrepahalı ama mükemmel kalıteli ses veriyo ben bunu bi sony müzik setinin içinde gördüm ve dinledigimde gerçekten etkilendim şimdi elimde bi tane var anfiyi kurdum güçlü bi trafoylada besliyorum sanki o sony kalıtesi şü anda ewimde ve belki inanmazsın da daha kapalı ortamda (odamda) son sesi açamadım bu kadar güzel bi entegre ama dikkat et çoook hassas bi entegre en küçük hatanda entegrenin üstüne su içersin ben bile bitane yaktım şu anda ikinci entegreyi dinliyorum
eger istersen beim evimdeki çihazın fotolarını yollaya bilirim sana manyak bişey oldu sana başarılar dostum...
http://www.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/SANYO/STK4231.html

X-Fi

http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)