Grup Calismasi

Başlatan z, 05 Mayıs 2014, 00:09:11

X-Fi

z hocam

işim geregi versiyonlarimi svn serverda tutar kimseyede koduma habersiz virgul koydurmam dogru ve kalici olmadiginin farkindayim forumda benden daha deneyimli ve gurup calismasindaki incelikleri bilen arkadaslara görev vermek lazim bende merakla beklerim neler olacak.

http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

subram

Led yak söndür ya da Uzay mekiği ne olursa ben varım.

Kişisel sorunlar elbet kısıtlayıcı ama elimizi taşın altına koymamız lazım.
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

Veli B.

Vizyon sahibi olması gereken bir D ye ihtiyaç var. (Ne yazık ki teknik adamlar vizyon konusunda problemli. Yaptığı ürüne aşık olup, virgülüne dokundurtmak istemez. Lakin öyle bir durum oluşur ki, bütün çalışmanın çöpe atılıp yeni baştan kurgulanması gerekebilir.)

MrDarK

Proje içerisinde RFID,bluetooth,Wifi veya GSM ibareleri geçiyorsa bende katılabilirim :)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

erpay

Ben de katılmak isterdim ama yoğunluk söz konusu.Grup belirlendiğinde çalışmaların bizim de izleyebileceğimiz bir şekilde ilerlemesi güzel olur bizde dışardan süreci izleyip fikir sahibi olabiliriz.

Burak B

Bence Agile Development ve SCRUM ifadelerini bir araştırın.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

kimlenbu

Okuldan sonra hiç bir grupla çalışmadım, tecrübe olması açısından katılmak isterim. Üstüme düşen kod yükünü gerekirse işten sonra hallederim.

kantirici

böyle bir çalışmaya bende katılmak isterim. Fakat ARM temelli olmasın.

picusta

Alıntı yapılan: ByteMaster - 05 Mayıs 2014, 09:53:05
Bence Agile Development ve SCRUM ifadelerini bir araştırın.
+ Nesne yönelik programlama kaçinilmaz. (interface, encapsulation için).

-> Belli basli patternlerle asir nesir olmak da önemli. Uygulamaya göre framework.

-> Tasarim yöntemi ve modelleme için yapay dilleri kullanmak gerekir. örn : SADT, SART.

-> Ama en basta ve en önemlisi : musteri ihityaçlarini anlama, analizi ve sentezleme (modelleme).

Bende de bir kenarda uyuyan STM32 discovery kart var. F3 'mü F4'mü hatirlamiyorum.