TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK LED YARIŞMASI

Başlatan elekTRofizikci, 20 Haziran 2014, 21:19:46

elekTRofizikci

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK LED YARIŞMASI

KAPSAM : LED Yarışması'nda kapsam LED'in kullanıldığı her türlü alanı kapsamaktadır.
LED Aydınlatma'nın her türlü ürünü ile beraber her türlü LED'li ürün yarışma kapsamında yer almaktadır.
LED yarışmasına, LED sektör firmaları, firma sahipleri, çalışanları, sektör ilgilileri, akademisyenler,
ilgili bölümlerin öğrencileri, kurum çalışanları katılım gösterebilirler.

ayrıntılar:

http://www.ledyarismasi.com/

http://www.ledyarismasi.com/files/5LED-yarismasi-tanitim-dokumani.pdf
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Firzen

Hocam bu yarışmayı burada değilde ilkokul panolarında duyursanız mükemmel olur genellikle onlar ve o tarz projeler kazanıyor.
Adam yayın yapmış mükemmel bir proje dereceye bile alınmadı. Yani tek led yarışması olabilir ama çok eksiği var özellikle jürinin...
Kararsız...

pisayisi

Evvelki senelerde kazanan projeler gözattım, uygulanabilirliği düşük amatör fikirler derece almış. Sanırım verdikleri mükafat nedir bulamadım, ama bu mükafata layık projelere ödül verilecek. >:(
Murat

Firzen

Alıntı yapılan: pisayisi - 21 Haziran 2014, 19:07:29
Evvelki senelerde kazanan projeler gözattım, uygulanabilirliği düşük amatör fikirler derece almış. Sanırım verdikleri mükafat nedir bulamadım, ama bu mükafata layık projelere ödül verilecek. >:(

Burada kazananlar Var;

http://www.ledyarismasi.com/?page=21

Konulara bakmanızı isterim ilk 3'e giren ve dereceye bile alınmayan yüksek lisans abimizin projesine bakın lütfen. MÜKEMMEL DERECE HARİKA BİR JÜRİ...
Kararsız...

Erhan YILMAZ

Tamamı büyük harflerle konu başlığı açmak yasak diye biliyorum. Birde organizasyon fazla abartılmış. 4. yapılıyor ilk ve tek diyorsunuz. Fikir araklamaya yönelik yarışmalara da benziyor. Destek yok, teşvik yok, bir şey yok sen yap gönder kazanırsan biz sana söyleriz gibisinden bir şey.

Firzen

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 21 Haziran 2014, 21:23:45
Tamamı büyük harflerle konu başlığı açmak yasak diye biliyorum. Birde organizasyon fazla abartılmış. 4. yapılıyor ilk ve tek diyorsunuz. Fikir araklamaya yönelik yarışmalara da benziyor. Destek yok, teşvik yok, bir şey yok sen yap gönder kazanırsan biz sana söyleriz gibisinden bir şey.
Erhan Hocam Konuyu tek seferde anlamışsınız :)
Hatta netten kaldırılmış ama geçen sene gönderilen projeleri size göndereyim bir tanesi ledin verimini %60'a varan yeni bir malzeme geliştirmiş abimiz vardı yüksek lisans öğrencimiz. JÜRİ  dediki bize buraya "getir göster" adam XRD SEM TEM bütün deney sonuçlarını almış gelmiş ve BU JÜRİ sayesinde ürününü burada piyasaya sürmektense fikri ile birlikte Korede devam edeceğini söyledi. ÇOK DESTEKLEYİCİ BİR YARIŞMA kendilerine teşekkür ediyoruz :D
Kararsız...

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 21 Haziran 2014, 21:23:45

Şuana kadar başlıklarım hep bu şekildeydi, moderatörler tarafından hiç uyarılmadım, bilgim yok.
4. konusuna gelince , birinci demiyor zaten, led alanında yapılan ilk yarışmanın 4. cüsü, hani ondan önce başka yarışma yokmuş bu ilkmiş, şuan varsa da onların atası yani...ki yazının alıntı olduğu belli, benlik bir konu yok...ben koskoca ülkeye reklamını yapan bir yarışmanın haberini sizlere ilettim...Elçiye zeval olmaz...Sağlıcakla...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com