Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

CCS PIC C PCWH 3.222

Başlatan ahmetu, 08 Nisan 2005, 15:24:11

SpeedyX

acemintel

tevfik_kadi

Teşekkürler ahmetu ama ben çalıştıramadım patch ledim ve register dosyalarını kopyaladım ama derlerken versiyon hatası veriyor ne yapmam gerekiyor :oops:

ahmetu

bir önceki versiyon tam anlamıyla uninstall olmuşmuydu acaba belki arta kalan dosyalar falan olmuştur, daha önce karşılaşmadığım için sadece tahmin yürütüyorum, hatanın tam yazımı nasıl belki başka biriside karşılamıştır onlar cevap verir.

tevfik_kadi

"File versiyon mis-match -Reinstall compiler files"

CCS Pic C 3,222 yi windows kurudktan sonra ilk defa kurdum yani bir dosya karışması söz konusu olmaması lazım ayrıca bundan önce gönderdiğiniz 3.221 de de aynı hatayı veriyordu 3.206 3.212 kullanıyorum sorun yok bu hatayı sizin gönderdiklerinizde veriyor bence patch leme ile ilgili bir sorun sizde sorunsuz çalışıyor mu yani

Erol YILMAZ

Tesekkurler ahmetu;
Denedim calisiyor :)

ahmetu

Alıntı yapılan: "tevfik_kadi""File versiyon mis-match -Reinstall compiler files"

patch işlemi iki aşamadan oluşuyor ilki ccsc.exe diğeri pcw.exe acaba ilkini yapıp diğerimi eksik kalıyor, patch programı çalıştığında next butonuyla ccsc.exe sonra finish butonuyla pcw.exe patchleniyor.

tevfik_kadi

Sağolun arkadaşlar sorunu hallettim patchlerken ikinci aşamayı yapmamışım tüm sorun oymuş bir daha patch leyince sorun falan kalmadı teşekkürler : :idea:  :D

Bojan

Alıntı yapılan: "ahmetu"http://rapidshare.de/files/1179863/PcWH3.222.zip.html

I tried to download this files ,but without success, please what to do
to download from rapidshare .

TNX
Bojan

ahmetu

Alıntı yapılan: "Bojan"I tried to download this files ,but without success, please what to do to download from rapidshare .Bojan

you must select free button at the end of incoming page, wait decrement seconds to zero, download link is open.

Bojan

Thank you very much, It´s very easy if you know.

Regards
Bojan

HEXF2

Ya beyler bu pach leme işlemi nasıl oluyor sanırım benim sorunumda bu