tactile buttonlar ne kadar dayanikli?

Başlatan Karamel, 22 Temmuz 2014, 02:14:55

Karamel

z

Butona sadece insanlarin degil eseklerin de basacagini dusunursek  dayanmaz.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

baran123

:D ;D @z doğru diyor evime bilgisayar girdiğinden beri bir kere elimle acmadım dugmeye hep ayak bas parmagımla vurrum bır tane :DD

Karamel

hocam membrane dome switch diye birsey varmis yalniz pcb gibi. once kalip yapiliyor sonrada paneller yapiliyor. yani basit birsey urettirmek isteseniz yaklasik 200 lirayi gozden cikarmak lazim. bu butonlardan daha dayaniklimi olur? birde cinde bunu elecrow gibi ucuza yapan yer varmidir?

ehliseyf

Hocam bahsettiğiniz ürünler bluemavide var.Ben sipariş verdim 1 hafta sonra deneme şansım var.Size bildirim yaparım. Yurtdışından mı alıyorsunuz yoksa sadece resimleri göstermek için mi link verdiniz.
Code'm mu oturturum !

Karamel

hocam resimler belirtme amacli. yurt disindan almayacagim.

Evren KILIÇ

Yaklasik 10 adet kablosuz oda termostati yapmistim bu termostat bahsedilen butonlardan kullandim bu termostatlarda çikan sorunların birincisi butonun saglikli calismamasi idi bazen butona kirarcasina baski yapmak gerekiyordu
[email]evren1623@hotmail.com[/email]

ipek

bizim temel piyasamizdan buton almak riskli olur.
nedeni ise yıllarca evvel gelmiş depolalarda yatmış ürünlerden başka ürün bulamıyacağınız aşikardır.
korunma yöntemi ise bir iki aet numune alıp otopsi yapmaktır.
yapılan otopsi sonucu genelde Tactile Dome iç tarafı gümüş olduğu için zaten kararıp gitmiştir.bir kaç değişik satıcıdan örnek almakta yarar vardır.

Bounce problemlerinin başlıca kaynağıdır.