Ödeme yetkilendirmesi başarısız

Başlatan JKramer, 12 Ağustos 2014, 13:55:20

JKramer

Merhaba,

Daha önce PayPal ile alıp yine aynı yolla uzattığım Avast üyeliğimde bu sefer böyle bir sorunla karşılaştım. İngilizcesi "Payment authorisation failed". Yerli ve yabancı sitelerde bu sorunun Digital River'la alakalı olduğu yazılmış (http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/105/8207795.page); Avast'ın ödeme altyapısı da bu firma tarafından karşılanıyor. Yardım bölümünde görüştüğüm eleman Digital River'la görüştüğünü ve PayPal ile ödemenin mümkün olmadığını, kredi kartıyla ödeyebileceğimi söyledi. Ben de aliexpress,vb. birçok yerde kullandığım Garanti'nin Paracard web sanal kartıyla (PayPal de buna bağlı) denedim, yine aynı hatayı verdi. World'ün sanal kartı da aynı hatayı verdi. Geriye bir tek doğrudan kredi kartını kullanma seçeneği kaldı, onu da vermek istemiyorum.

Daha önce bu sorunla karşılaşan var mıdır diye bir sorayım dedim.

arm-beginner

Evet, aynı sorun TheBat eposta programı ile yaşıyorum. Sanal kart ile ödeme kabul edilmiyor. Gerçek kart ile ama sorun yok.
Bende internet ortamında gerçek kartı kullanmayı sevmiyorum. Ama bazen başka türlü olmiyor.

JKramer

Hem sürenin dolmasına az kaldığı için hem de artık sıkıntı verdiğinden ben de gerçek kredi kartını kullanmak zorunda kaldım.