BİSİKLET İÇİN YOL BİLGİSAYARI

Başlatan YASİN34, 17 Aralık 2014, 10:48:19

YASİN34

bisiklet icin yol bilgisayarı. (LCD de; anlık hız, ortalama ve azami hız, gidilen yol(metre) gösterilecektir. lastik çapı 28inçtir.) MIKRO C de yazılcak c dilinde yardım edin

Gökhan BEKEN

Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

mistek

boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

Kabil ATICI

@YASİN34
Forumu takip ediyorsan, burada işler böyle yürümüyor. Çoğunluka yardım isteklerinde daha önce yapılmış ise bir şekilde yol gösteriliyor. Ama daha önce istenen proje üzerinde çalışan yok ise yardım isteği sen bir şeyler ortaya koyarsan karşılığını bulur. Çünkü işi yaptırmak ile yardım arasında ciddi bir fark vardır.

Haliyle şu dönem (öğrencilerin yardım istekleri arttığı) için çoğunlukla boş yardım istekleri genellikle ya kinaye ile karışlık bulur yada sessizlik ile.

Ortaya bir şeyler koy, şema, program vs. Ortaya bir şey koy ki yardımcı olalım.

Yoksa yardım adı altında işi yaptırmak istiyorsan, konuyu yanlış yere açmışsın, iş ilanları diye bir bölüm var.
ambar7

SBTECH

Elektronik ilimdir..

diot

FxDev

Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

एक होना

Meftun bende istiyorum yazı rengi turuncu olsun. aynı zamanda ne kadar kalori harcadığımızı da belirtsin :)

Karamel

yalniz soruyu soran kisi soru sormamis. resmen emretmis. yardim edin!!!! edin uleynnnn! gibi :)

YASİN34

Evet uzun süre sonra konuşturucaksınız siz sayfa sahipleri yada ne diyim modaratörmü diyim bundan önceki konuda yardım talep ettim ancak irdeleyeci konuşmalar ezici laflar egoist tavırlar.Ben elimde birşeyle size gelmemiş olabilirim ancak sayfanın kuruluş amacı benim anladığım kadarı ile yardımlaşma dimi ben burda sizden yardım talep ettim.zaten belli düzeyde yazabiliyo olsaydım hiç gelmezdim yada yazıcıoğlunda yazdırabilirdim yada başka biryerde ama siz kaf dağlılar yardımıcı olma yerine daha işi çıkmaza soktunuz.onuda geçtim moderatör olmayan kişilerin yaptığı yorumlarda cabası ben bu ödevden bir şekilde geçerim ama siz vicdanen rahat olurmusunuz bilemem.Biraz daha  kırıcı kelimeler kullanmaya devam ederseniz farklı yerlere çekilecek bu işler hadi iyi geceler 

ipek

ben arkadaşı kısmen haklı buluyorum.nedenmi kendi çocuklarımdan biliyorum,onlarca e ödev paylaşım sitesi var,bir şekilde bunları düzenli olarak kullanmayı öğrenmişler,çocuğum sen napıyorsun dediğimde baba herkez böyle yapıyor,artık senin okuduğun çağda değiliz alış artık diyorlar.çocuklar beleşe öyle alışmışlarki su içmek gibi onlara gayet normal geliyor.e bu durumda boşuna nefes tüketiyoruz gibime geliyor,buradan koparamasa başka platformdan istediğini elde edecek,ha buradan ne öğrenecek rica etmeyi düzgün anadil diksiyonu gibi.yinede zararlı değil.

Maxim

ipek hocam bsü ler arttı gene :)

buna sanırım olta diyorlar
arkadaş aynı yazıyı copy/paste bildiği tüm elektronik forumlarına yazıyor
artık oltaya ne takıldıysa başla sarmaya :)

bsü: bir sıkımlık üye, ödev bitene kadar kankayız.

diot

Bizim burada ödev konusu sektör olmaya başladı neredeyse. Bazı arkadaşlarımız var öğrencilerin ödevlerinden geçimlerini sağlıyorlar. Hatta biri de dükkan açtı. yan iş olarak ödev yapıyor. Öğrencide yapılmış hazır ödevi alıp hocaya ben yaptım diyor. Eğitim mevzuatından dolayı hocanında zaten umrunda değil. Sonra mezun olunca tam bir sıfır.

Karamel

Hocam keske elektronik okuyabilsem ve hocalarim bana proje odevi verseler....

overlok

Alıntı yapılan: Karamel - 18 Aralık 2014, 10:48:48
Hocam keske elektronik okuyabilsem ve hocalarim bana proje odevi verseler....

Al bende de o kadar...
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!