DS1868 Dijital Pot Entegresini Nerden Bulabilirim

Başlatan entegrerhan, 16 Mayıs 2005, 01:22:14

entegrerhan

:o Arkadaşlar DS1868 Dijital Pot Entegresini Nerden Bulabilirim.Kadıköyde Yada Karaköyde Varmıdır. :o

ete

Elektronikçilerde varmı bilmiyorum. Ancak Türkengineers'in satış listesinde görülüyor.
www.türkengineers.com
sayfasında ençok kullandığımız entegreler diye bir başlık var orayı seç ve en alta in liste ve fiyatları göreceksin.
Satış işini nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Alırsan bizede burada açıklayıver.

ETE
Bilgi hazinedir paylaştıkça büyür.            http://etepic.com

salim ALTIN

merhaba.
Ben http://www.türkengineers.com/ dan almıştım. Bu entegreden. Gidip parasını ödeyip teslim alabiliyorsun. Banka hesaplarına yatırırsan da belki kargo ile yollarlar. Telefonlarından arayıp konuşun anlaşın. ben öyle yaptım.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

ipek

kadikoyde emin tas ishaninda int-el diye bir firma var bunlarin internet sayfalari var galba ds1669 ds1800 ds1267 aldim senin aradiginda olabilir
bye.

Samil

İpek Kullanıcı isimli Kardeş şu in-tel hakkında daha dateylı bilgi vermen mümkünmü uzun zaman ır arıyorum bu ıc leri

Şimdiden Thank you Ettim...
carkelektronik

ustunemrah

isteyen arkadaşlara gönderebilirim. 1868-10 olanlarından
"Bu memleket tarihte Türktü, bugün Türktür ve ebediyyen Türk olarak yaşayacaktır." (1923) "Türk Milleti, kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu alçak, vatansız, milliyetsiz, beyinsizlerin saçmalamala

timpati

int-el'in telefonu: 0216.3383319
why mr. anderson, why ?

timpati

10 ve 50kohm'luk varmış, hatta dual (stereo) olanını bile gösterdiler.
why mr. anderson, why ?

fatihsatir

Arkadaşım, kadiköy int-el'de bulabilirsin..Bende oradan almıştım. Kolay gelsin..
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!

Samil

konu ile ilgilenip ilgililer ile İrtibat Kuracam
carkelektronik