Makaron satıcılarının telefon numarası olan var mı?

Başlatan sigmoid, 11 Ocak 2015, 11:47:37

sigmoid

22mm ve 25mm çaplarında az miktarda daralan makarona ihtiyacım var. Yakınımdaki elektrikçi, bauhaus ve koçtaşa baktım. Maalesef bu çaplarda makaron bulamadım. Karaköydeki veya başka makaron satıcılarının telefon numarası var mı?

Kabil ATICI

Sanırım Grup elektronikte değişik çaplarda görmüştüm. İnternet sitesinden telefonu alabilirsin. Karaköy Selanik pasajında. (epeydir gitmiyorum,stok durumlarını bilmiyorum)
ambar7

OG

Elektronikçilerde artık satmayanı dövüyorlar.. derler ya, o türden çok yaygın. Kendiniz gidecekseniz Karaköy malzemecilerde hemen bulursunuz, internet uzerinden alacaksanız Menevşe Han da sırf bu tip malzeme satanlar var, aramanızda Menevşe Han olarak eleme yapın.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

sigmoid

Malesef bu hafta karaköy tarafına geçemeyeceğim. O yüzden telefonla veya internetten sipariş vermek istiyorum.

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Melih1802

Alıntı yapılan: sigmoid - 11 Ocak 2015, 11:47:37
22mm ve 25mm çaplarında az miktarda daralan makarona ihtiyacım var. Yakınımdaki elektrikçi, bauhaus ve koçtaşa baktım. Maalesef bu çaplarda makaron bulamadım. Karaköydeki veya başka makaron satıcılarının telefon numarası var mı?

Grup elektronikte tüm çeşitleri var.