Proton Development Suit Crack !!!!

Başlatan Mnemonic, 31 Mayıs 2005, 11:14:10

Mnemonic

Selam arkadaslar
baslığı görüpte hevesle atladığınızı biliyorum ama cok fazla umitlenmeyin
sizden bir ricam olucak elinde bu programin dongle lı versiyonu olan kimse varmi var ise benımle kontak kurarak programi bana gonderme ıhtımalı soz konusumudur ılerı duzey yakın programcı arkadaslarım var konuyu onlarla konustum programi bize getir bakalım halledebiliriz dediler. birilerinden programi bulablirsem bende hem grubu hemde kendimi ihya edeyim diyorum ne dersiniz ? :)

mmengi

mail adresinize gönderdim dosyaları bu işi halledebilirsen büyük sevap işlersin.

Mnemonic

teşekkür ederim dun aksam aldım henuz fırsatım olmadı ama en kısa zamanda ılgılecek ve ılgılendırecegım :)

lord

saygılar..yapmaya çaliştiğiniz iş basari ile sonuçlanırsa bir şekilde bizleride haberdar ederseniz sevinirim..ok. kolay gelsin. :)

Mnemonic

merak etmeyin olayı halleder halletmez forumda duyurusu yapılacaktır
ama acık konusmak gerekırse guvenlıgın bıraz suyunu cıkarmıslar bayaga zor gozukuyor

oyhan

Selam sanırım sizde usb dongle yok buşekilde nasıl kırmayı planlıyorsunuz. Öncelikle bence elinizde dongle olmalı ve program ile dongle arasındaki heberleşmeyi yakından incelemeli ve çözüme burdan başlamlısınız. Bence bu şekilde denklemin en sonundan başlıyorsunuz çözüme. Nacizhane siz daha ii bilirisiniz ama. Kolay gelsin.Başarılar...
BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR:

Mnemonic

Zaten kırma işini ben yapmayacağım arkadaşlarım yapacaklar ben programı değilim yanlız söyle bir durum söz konusu arkadaşlarım çok yogunlar bende bunun üzerine internette bir araştırma yaptım ve rusyadan birini buldum msnden konustuk kendisiyle 400 dolar karşılığında remote server kontrollu olarak garantili bir şekilde bu işi yapacağını söylüyor yani birazdaha açacak olursak adama tamam para hazırdıyoruz ve bana bır ftp sitesi veriyor oraya programi gonderıyorum sonra bana hazır dıyor bende adamım bılgısayarına baglanarak kırdıgı programı uzaktan test edıyorum olmuş yada olmamıs dıyorum ve bu sekılde devam edıyoruz ben ne zaman olmuş dersem adam ben parayı ona gonderdıgım anda maılle crack dosyasını gonderıyor tabıkı bahsettıgımız para programın fıyatından cok ama bıraz ınsanı bır araya getırırsek cok komık paralar karsılıgında bunu yapabılırız ne dersınız arkadaslar bana katılmak ısteyen varmı ortak para ayarlıyalım ve bunu hallettırelım ve unutmayın ne kadar cok adam o kadar az para :) haberlerınızı beklıyorum

cozturk

10 usd veririm. (40 kişi vardır herhalde bunu isteyen)

Mnemonic

evet arkadaslar 10 dolar mantıklı bir fiyat gibi eger bu lıstede 10 dolardan 40 kısıye ulasırsak ıznınızle ben olayı organıze etmek ıstıyorum olmadı barı 20 kısıye ulasalım ve kısı bası 20 dolar olarak bıtırelım hadııı pamuk eller cebeee

ground

Arkadaşlar bu olayı şiddetle kınıyorum ve başlığı kapatıyorum.. Umarım bu gibi düşüncelerle karşılaşmayız..

Not: Bu site yöneticileri bu ve bunun gibi zihniyete karşıdır.. Çözümleri bu gibi yollarla sağlayamayız..
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..