Türkiye'de Aracı Olmayan Fuarlar Nelerdir?

Başlatan FxDev, 02 Mayıs 2015, 19:58:44

erkan614

Türkiyede win otomasyon ve yapı fuarı ikiside tüyapta oluyor işte onlar gidilmesi gereken fuarlar
ayırca niye illa adana vs şehirlerde fuar yapmak gerek olsun ki?
acaba o gövde gösterisi yapan st ti falan müşteri bulamayacağını bilse gidermi oraya?
müşteri bulacağını bilse vandaki fuara bile gelir onlarda
boş boş konuşmayın kimseye çıkıp daha iyisini yapabiliyosan siyasete gir demesin
her kişi profösyönel olduğu işi yapsın olmadığı konuda da yorum yapma hakkı kendisine aittir kimse karışamaz (isteyen karışır ama boş yere kendini yorar)
fxdev biraz ukala olabilir kendi tercihidir. biraz saygılı olun birbirinize ve diğer insanlara şu forumun bir kalitesi var onu düşürmeyin
yok büyük ülkeymiş yok bizden bişey olmazmış sanki kahvehanede atıp tutan işeyaramazlar aralarında muhabbet ediyor

salih18200

Almanya ile Türkiye yi nasıl kıyas yaparsınız anlamam. Bazı gerçekleri kabullenmek lazım. Türkiye gelişmekte olan bir ülke kategorisinde siz kalkmış Avrupa teknoloji üssü olan Almanya ile Türkiye kıyaslıyorsunuz. Kulvarlar şuan farklı, konuşmak yerine iş üretin...

FxDev

Sığ görüşlülük burada kendini gösteriyor. Fuar demek o şehrin ilin büyümesi gelişmesi demek. Bunu dahi göremiyorsak ben bu başlığı boşuna açmışım demek ki.
Sen emrettin ya hemen oturup iş üretmeye başlıyorum :)
Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

erkan614

iki aşamalı olarak
Alıntı yapılan: FxDev - 04 Mayıs 2015, 12:17:31
Sığ görüşlülük burada kendini gösteriyor. Fuar demek o şehrin ilin büyümesi gelişmesi demek. Bunu dahi göremiyorsak ben bu başlığı boşuna açmışım demek ki.
....
işet bu ne ileri görüşlülük hemen haber verin devlet kadroları işe başlasın mardinde win otomasyon fuarı düzenlesin o şehrimiz de hemen kalkınıversin
zaten devletten başka enayi de bulunmaz orda fuar düzenliycek (mardinle alakası yoktur çorumda olsa gene ayni şeydir)
siz çok yanlış gelmişsiniz

Alıntı yapılan: FxDev - 04 Mayıs 2015, 12:17:31
...
Sen emrettin ya hemen oturup iş üretmeye başlıyorum :)
o senin oksijeni hangi yönde enerjiye cevirme isteğine kalmış, iş bitince haber ver bakalım olmuş mu?
öyle ya emirle iş tapan takdir sever, bahtına tekdir düşer.

t2

Buradan buyrun:

Fuar  gereksiz. İnternet var.

FxDev

Asıl üzücü olan aynı oksijeni seninle paylaşmak.
Hangi bilgi seviyenle benim yaptığım işi değerlendireceksin o da ayrı.

"Yalan yanlış bilgiler, alelacele yapılan yorumlar, edepsizce sarf edilen küfürler, nezaketten mahrum sataşmalar, nezahetten nasipsiz söylemler... her lafa, daha şaşaalı bir laf yetiştirme"

Her neyse. İmzan gereği buna da cevap ver ben çok eğleniyorum :)
Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

t2

Öneri:
Foruma, "Yok sayılan bölümler" ayarı gibi,  "yok sayılan üyeler" ayarı eklenebilir.
Bu sayede, beğenmediğimiz üyelerin mesajları gözükmez,  tahammül sorunu kalmaz.
Belki böyle gizli bir ayar eklenmiştir. haberimiz yoktur

erkan614

@fxdev çok kendine çok yükleniyorsun biraz rahatlamaya çalış aynı oksijeni paylaştığımız falan yok herkese yetecek kadar oksijen var üzülme
sakin ol aynen imzamdaki gibi boş ver her insanın çalışma prensibi farklıdır. empati yap veya yapma
bilgi seviyemle seni 3 e katlar 4 e bölerim desem ne olacak sen benden daha bilgilisin desem ne olacak Allah fayda vermeyen ilimden bizleri korusun
yani boş beleş adam olmaktan
ama gözlemlediğim herkese karşı aynı haltı yapıyorsun çokça hazımsızsın kendini sandığının 1/4 ü  kadar bilgili olsan bu kadar cahilce davranmazdın
olgunlaş artık, hakkat diyorum bak olgunlaş artık ya insanların takdirini onayını evet'ini ne kadar çok takıntı yapmışsın enteresan
eğer üzdüysem kusuruma bakma yaptığın çok güzel çalışmaları inkar etmiyor ve size daha iyilerini başarmanız konusunda temennilerimizi iletiyoruz
sağlıcak ile kalın

mesaj birleştirme:: 04 Mayıs 2015, 17:59:56

@t2 fuarlar günümüzün gövde gösterisidir ben burdayım siz nerdesiniz meydan okumasının arenasıdır.
yoksa fuardan bişey öğreneyim devri geçmiştir onun için bahsettiğiniz gibi internet var
müşteri nerde ise fuar orda yapılır, müşterinin gelmeyeceği yerde fuar yapılmaz
mesela ben kendi sektörümün fuarlarına katılmam çünkü benim müşterim oraları ziyaret etmez
ben müşterimin gittiği fuarda kendimi gösteririm

t2

Hocam senin site de kapanmış . Yakıştıramadım.
Directory Listing Denied
This Virtual Directory does not allow contents to be listed.

diyor

erkan614

:) kapanmadı yenilenmeye alındı yeniden tasarlanıyor domain falan hepsini değiştirdi elemanlar
biraz zor beğenme biraz da zaman yetmezliği işin içine girince  taslaklara birtürlü onay veremedik.
İnşallah bu ay girer yayına