Analog scop cihazının dahiliye fotoğrafları

Başlatan z, 15 Haziran 2015, 12:04:36

Fgocmen

Alıntı yapılan: irdal - 16 Haziran 2015, 06:21:34
Aynı durum bende de var. Kokoreç arabası gibiyim, arkadaşlar dumanı takip ederek buluyorlar. Sabahları da koşu yapıyorum, öyle böyle tezat yaşamıyorum. Bırakanlar nasıl hallettiler bu işi yok mudur bunun sırrı? sigara bırakma hattı işe yarıyor mu acaba ?

1 ay Oldu Yokluğunu Bile hissetmiyorum :) 2 Ay Önce Eczaneden Esime İlaç alırken Champix diye Bir Ilaç Gördüm Eczacıya Sordum Etkilimi Diye Kendi Kardeşinin 2 Haftada Bıraktığını ve Piyasanın En etkilisi Olduğunu söyledi Fiyatını Duyunca Dedim Kesin Etkilidir. (185TL) Aldım Bir Kutu Pek Bi Etki Etmedi Umudum tükenirken ikinci Kutuyuda Aldım. Bi Bakmışım Ben Sigara İçmiyorum Tam Olarak 1 Ay Oldu.

İlaç Sağlık Bakanlığının İlk Başlarda Ücretsiz Verdiği Daha Sonra Ücretlendirdiği İlaç. 3 ay Kullanılıyor Günlük Sabah Aksam 14 Günde Bıraktırdığı ve Yeniden Başlamamak için 3 Ay kullanılması Gerektiği söylenen bir İlaç. İlacın Çok Sağlam Yan  Etkileri Var Hatta ABD'de İntahar Edenler Olmuş. Gerçi Kişiye Göre Değişiyor Bendeki Etkisi HD kalitesinde Rüya ve Dalgınlık.

YaFeS

irdal

Alıntı yapılan: Yafes - 16 Haziran 2015, 07:36:24
1 ay Oldu Yokluğunu Bile hissetmiyorum :) 2 Ay Önce Eczaneden Esime İlaç alırken Champix diye Bir Ilaç Gördüm Eczacıya Sordum Etkilimi Diye Kendi Kardeşinin 2 Haftada Bıraktığını ve Piyasanın En etkilisi Olduğunu söyledi Fiyatını Duyunca Dedim Kesin Etkilidir. (185TL) Aldım Bir Kutu Pek Bi Etki Etmedi Umudum tükenirken ikinci Kutuyuda Aldım. Bi Bakmışım Ben Sigara İçmiyorum Tam Olarak 1 Ay Oldu.

İlaç Sağlık Bakanlığının İlk Başlarda Ücretsiz Verdiği Daha Sonra Ücretlendirdiği İlaç. 3 ay Kullanılıyor Günlük Sabah Aksam 14 Günde Bıraktırdığı ve Yeniden Başlamamak için 3 Ay kullanılması Gerektiği söylenen bir İlaç. İlacın Çok Sağlam Yan  Etkileri Var Hatta ABD'de İntahar Edenler Olmuş. Gerçi Kişiye Göre Değişiyor Bendeki Etkisi HD kalitesinde Rüya ve Dalgınlık.

Hocam daha evvel bırakma deneyimlerim oldu ama en fazla 2 hafta dayanabildim. Çocukluğumdan beri spor yapan bi insanım,nefes alma ile ilgili rahatsızlığım ortaya çıktı  4 sene önce ve hala bulamadılar nedenini. Spor düzenim bozulduğundan kilo da aldım. üstüne bir de sigara adetinin arttırdım. Her türlü öneriye açığım varsın rüyalarım hd olsun :)sigara bırakma hattından randevu alıp gidememiştim daha sonra sağlık bakanlığından ben aradılar iki ay önce sigara bırakma ilaçları ücretsiz oldu sizi kliniğimize bekliyoruz diye. Benim durumumda olanlar varsa haberleri olsun. En kısa zamanda tekrar gideceğim. z hocam sizi de bekleriz kliniğe :)

engerex

3 tane bırakana şahit oldum.  Hiç biri ilaç vesaire kullanmadı. Tamamen irade ile bıraktılar. 2'si en az 5-6 senedir halen içmiyor. Diğeri ise 6 ay hiç içmedi. Yemekte bir uzattılar. Ohhh şununla iyi gidiyormuş bununla iyi gidiyormuş derken tekrar başladı.
Belki kişiye göre değişen periyodik zamanlar var. Arada bastırıyor atlatırsan devam.
Ramazanda oruç tutanlar için de bir fırsat. İftardan sahura içmezsen daha ne olsun.

tekosis

Allah kolaylık versin. İnşallah kurtulursunuz.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

irdal

Alıntı yapılan: tekosis - 19 Haziran 2015, 18:45:01
Allah kolaylık versin. İnşallah kurtulursunuz.
Amin hocam cümlemize inşallah.
Alıntı yapılan: engerex - 19 Haziran 2015, 11:08:55
3 tane bırakana şahit oldum.  Hiç biri ilaç vesaire kullanmadı. Tamamen irade ile bıraktılar. 2'si en az 5-6 senedir halen içmiyor. Diğeri ise 6 ay hiç içmedi. Yemekte bir uzattılar. Ohhh şununla iyi gidiyormuş bununla iyi gidiyormuş derken tekrar başladı.
Belki kişiye göre değişen periyodik zamanlar var. Arada bastırıyor atlatırsan devam.
Ramazanda oruç tutanlar için de bir fırsat. İftardan sahura içmezsen daha ne olsun.
Kahve tutkunuyum hocam kahve içtim mi o sigara mutlaka içilecek, öyle yemekten sonra filan aramam öyle aman aman. Bütün bırakma denemelerimde kahve beni zayıf düşürdü, sanırım ilk evvel kahveyi bırakmam lazım :) Bu arada konu nereden nereye geldi :)