Ynt: Kontakları 3kv a dayanıklı minyatür role

Başlatan z, 26 Haziran 2015, 17:00:45

z

Kontaklarına 3kV DC uygulandığında atlama yapmayacak role arıyorum.

mesaj birleştirme:: 26 Haziran 2015, 19:10:14

http://www.hvc-technologies.de/gr2dna-3kv-no-load-switching-reed-relay.html

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Mehmet_y

BİLİR SHOP

Z Kardeşim özellikle konunda bu tarz bir davranış için senden özür diliyorum.Eğer sebebini anlamadı isen istersen bana bilirsondaj@gmail.com üzerinden ulaşabilirsin...

Ortalama 2 gün önce pic projedeki bana ait tüm mesajların silindiğini gördüm ve çok sinirlendim.

Yahu kardeşim forum sana ait olabilir ücretini sen ödemiş kurulumunu sen yapmış olabilirsin ama ben bu olluşuun içinde çok küçükde olsa yer almışsam vakit ayırdıysam,mesaj yazdıysam bunlar bana aittir.Ve sen senin depo alanında da olsa benim emeğimi hiçe sayarak emeği yok edemessin.KİM OLURSAN OL!.fromunda sıkıntı oluşturuyorsa e mail ile yazıları gönder forumdan kaldırılacak de.Mantıklı ama ne demek bana ait bir yazıyı kafana göre yok etmek!!!

FORUM SENİN İÇİNDEKİLER DEĞİL!SEN VEYA FORUM DEĞİL BU DEĞERİ KATAN İÇİNDEKİLER VE O İÇERİĞİ EKLEYENLER.YOKSA SENİN FORMUNU FORUM ÜYELERİNİN %90 DAHA ALASINI YAPAR!

Neyse bu kişi benim için önemliydi.Yanlış anlamayın dövmek için değil gün geldiğinde (fırsat bulduğumda) karşılaşabilmek bir çayını içebilmek için.

Sonra banlanan kullanıcı olduğum için forum yeni bir üyelik oluşturup onun üzerinden yöneticilere bu mesajları silen kişinin nickini göndermesini yoksa forumda ula orta adına küfür paylaşacağımı söyledim.(Bu arada ilk küfürüm olacaktı)

Bunu yapmassam bu ... lar nereye kadar kendilerine ait olmayan, çaplarını aşan bu değerleri kafalarına göre yönetebileceklerini sanacaklar.Bence diye demiyorum bu kesinlikle bir ihtiyaç ki forum yöneticilerini forum üyeleri seçmesi zorunlu bir gereksinim.

Öyle bir hale gelmişki mod yanlışta yapsa millet ooo afferin ne güzel olmuş diyor.İçlerinden biri yalaklığa dayanamıyarak doğruyu söylediğinde hem sen kimsin sen beni sorgulayamassın (mod seçildi diye beyfendi başbak oldu yanlış yapma ihtimali sıfır) gibi aşşağılayıcı yanıtlar alır ve tamamdır artık o kullanıcı ele alınmıştır ve en kısa sürede tüm mesajları özenle kontrol edilir en ufat yanlışında uyarı gönderilir ve eğer karşı gelirse banlanacak üyedir.

Bunun bir örneğini birebir gökhan beyle ben yaşadım.Açtığım konunun başına "arkadaşlar bu konu önemli bildiklerimizi burada paylaşalım ben bunları pdf de derleyeyim önemli bir aynak oluşturalım hepimize yarasın" dediğimde foruma sürekli konuşulan bir konu olmasına rağmen bir günde sadece bir kişinin bildiklerini yazdığını gördüm.Ve "sözde beklentisiz bilgi paylaşım sitesi.İşe yarar bir iş yapalım dediğimizde herkez kayboluyor.Forum hakkındaki düşüncelerim değişiyor" yazdım.Ve gökan kardeşimiz son yazdığım bu mesajı kaldırmış ve uyarı olarakta "kimse senin mesajlarını yanıtlamak zorunda değil demiş" yanıtlasınlar diye silah dayadım ya kafalarına...
Neyse benim buradaki amacım bu konuda paylaşılan bilgileri derleyeceğim diye forum üyelerine söz vermiştim.Bu mesajı yazarak sözümü yerine getirememe sebebimi arkadaşlara açıklamak için bu mesajı yazmıştım.Sonra mod sisteminde sıkıntı var diye bir başlık açtım.Ve içerisine bunu yapmaya haklarının olmadığını yazdım.Sonra gökhan bey"mesajlarınız duruyor amacın polemik değilse özelden konuşalım "diyip konuyu kitledi.Sonra konuya bir baktım silinen mesaj geri yüklenmiş.Neyse en azından mesajları silenin kim olduğunu öğrendim.Sonra neden mesajlarınız duruyor diyip mesajları geri yükleyip beni yaancı durumuna düşürüp konuyu kitliyorsunuz dedim ve daha önce ki yaptığı düşüncesizlikleri ve haksızlıklarıda cevabını sorduğum 1 sayfalık yazıyı gökhan beye özelden gönderdim ve cevapta"mesajlarınız durutyor dediysem çöpte duruyor dedim" diye sadece bir cümlelik bir geri dönüş yaptı.Şimdi anlamışsınızdır neden modların polamik olmasın özelden gelin diyip durduklarını......Neyse arkadaşlar daha yazılacak çok şey var.İnşallah ileride çözüme ulaşırız ve sansürsüz doğruya doğru yanlışa yanlış diye bileceğimiz bir forumda böyle boş şeylerle vakit kaybetmeden işimize gücümüze bakarız...

Bu mesele foruma banlanma sebebim olan haklı olduğum halde yalancı durumuna düşürülüp engellenmemden başlıyor(yukarıda 5/1 ini anlattım)Ve mod sistemindeki sıkıntı çözülene kadar devam edecek.Uzun süredir mod arkadaşları ziyaret etmiyordum.Şu anda üni hazırlık çalışmlarım var o yüzden bu sene sadece önemli zamanlarda (bu tarz modlar saçmalamaya başladığında) benzeri hareketlerde bulunacağım.

bilirsondaj@gamil.com üzerinden yorum gönderirseniz olumlu veya olumsuz elimden geldiğince dikkate almaya çalışacağım...

Lütfen aşağıdaki linki bilirshop un mesajlarının silinmesiyle alakası olmayanlar tıklamasın.İçinde sadece silen arkadaşa uygun (...) küfür var.
Kendisini bu paylaşımı yapmamı istemiyorsan e mail adresime nickini gönder diye uyarmıştım.Arkadaşta bu kadar küfüre alışınca onsuz yapamaz hale gelmiş.

BİLİRSHOP A AİT MESAJLARI KALDIRAN YÖNETİCİNİN GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ https://yadi.sk/i/EmUayRuEhWK8f (Sen sildiysen tıkla !!!)

TA7R

Hocam minyatürü var mı bilmiyorum ama , ben 2.5 kw için Amerikadan Magnetcraft marka role getirtmiştim , şimdi sanırım Schneider Electric USA Inc  in bünyesine geçti magnetcraft  ve Se-relay olarak adlandırılıyor , web sitesinde bakabilirsiniz ...

HeCToR

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=IM+RELAY
IM Serisini inceleyin elimde 8 Adet civarında IM03GR 5VDC SMD olanından var işinize yararsa gönderirim

@t2  ;)
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir