Proton PIC24EP serisi

Başlatan pcb, 21 Kasım 2015, 17:22:04

pcb

Merhaba arkadaşlar

Proton PIC24EP serisini destekleyen versiyonunu arıyorum var mı bildiğiniz bir link ?

pcb

Programı satın aldık, dongle gönderiyorlarmış bakalım neye benziyor bu dongle

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

t2

:) Sahibinden, az kullanılmış.

pcb

flashdisk herhalde bu dongle, program kilit açmak için,
hemen gönderiyoruz takip gönderiyoruz dediler ama 3 gündür hala bir şey yok ortada

t2

Bunların yeri degismediyse şehirden uzak. Ups her zaman gelemiyor. Gelip teslim alması bekleniyor

pcb

Dongle geldi, win7 ye tanıtamadım, key driver ı da yükledim, var mı bilen ne yapmak lazım
Spark dongle denen bir sürücü arıyor sanırım

t2

32bit 64bit driver farklıdır.  ben olsam dongle'ı paketleyip saklarım. kullanmaya gerek yok. madem lisansın var zaten. krekli halini kullan. dongle gereksiz.  hem eskimez temiz kalır. son versiyon krekli çatır çatır çalışıyor. Eğer key soran olursa ambalajından çıkarıp gösterebilirsin. var olan keyini niçin kullanmadın ? diye soran olmaz.

http://www.sonsivri.to/forum/index.php?topic=25430.225

pcb

sonsivri giriş yapamıyoruz var mı bildiğiniz link ? :)

Dongle vitrinlik olsun

t2

v3574 yama

p564545549894984.rar - 262 KB

parola: sivri

pcb

t2

Linktekini uygula, Dongle bağlamadan bile çalışır. Çekmecede veya cepte bile olsa:)

F.T

t2 hocam selamlar.3.5.5.5 te yazdığım sorunsuz derlenen program 3.5.7.4 te derlerken çok sorunlar oluşturuyor.Mesela etiket ile ilgili hatalar.Ne edersem edeyim düzelmiyor.Burdaki fark ne ki.Bunun sebepleri nedir?3.5.7.4 te nasıl bir mantıkla yazmalıyız.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

t2

Aradaki farkı bilmiyorum. Yenisinde sorun çıkıyor, eskisinde çımıyor ise eskisini kullanmak gerek.
meselea en basitinden eski sürümlerde declare kelimesi zorunlu değildi. sonradan gerekli oldu. eski programı yeni sürümle derlersek hata çıkar. hata neymiş nasıl giderilir? diye araştırmak gerek. yoksa  " çalışmıyor yenisi kötü" diyebiliriz.

F.T

Cevabınız için teşekkürler.Siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.