Elektor 3 aylık gold üyelik

Başlatan Erol YILMAZ, 26 Aralık 2015, 00:19:07

eddar

Şirket geçen hafta takip etmek istediğiniz dergileri alalım diye mail attı, bende ilk sıraya elektoru yazıp mail atmıştım :)  Adamlara söyleyeyim de almasınlar bari

cevat1

Şu an da ulaşım yok. Siber saldırılardan dolayı yurtdışı çıkışlara kısıtlamamı var. Elektor sayfası açılmıyor.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

ÜC

Başlığı açan ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

MC_Skywalker

buarada kitaplarda da kampanya var 3 kitap €49 ya

erpay

bbs2006

merhaba
indirme yapmak istiyorum. ancak gelen bilgilerde ödeme seçmemi istiyor. ne yapmalıyım. resim ekleyip gösterebilirseniz sevinirim.

TABS

Faydalı bir paylaşım. Teşekkürler.

Asof544

Göresel nerede anlamadım gitti?

TABS

Alıntı yapılan: Asof544 - 27 Aralık 2015, 19:09:06
Göresel nerede anlamadım gitti?
Birinci sayfanın en başındaki allegronun verdiği linki tıkla. Açılan sayfadaki ''do you have a coupon code '' penceresi içine XMAS-GIFT-ELEKTOR-EN yaz. kırmızı kutudaki Submit coupon code yazısını tıkla devamında açılan sayfada üyelik bilgilerini doldur ve ''I agree'' kutucuğunu onayla sonra Place order kutusunu onayla.
Elektor dergisinin üyelik sayfası açılır bu sayfada MAGAZINE CONTENTS bölümü altında indirilecek dergileri bulabilirsin.

certy

Şöyle bir şey yapsak:

16 sene her senesi başına bir kişi o senenin tüm dosyalarını indirip burada paylaşsa nasıl olur? Zira diğer türlü hepsini indirmek pek mümkün gözükmüyor.
TA1USS

Kabil ATICI

Telif hakları sıkıntı olur.
Dergi sadece kendi paylaşımları için onay vermiş durumda gibi görünüyor. Sanırım amaçları potansiyel müşteri toplamak(tanıtım ve reklam)...
ambar7

Asof544

Alıntı yapılan: certy - 27 Aralık 2015, 19:46:26
Şöyle bir şey yapsak:

16 sene her senesi başına bir kişi o senenin tüm dosyalarını indirip burada paylaşsa nasıl olur? Zira diğer türlü hepsini indirmek pek mümkün gözükmüyor.
Teşekkür ederim.

Kabil ATICI

temmuz ve ağustos birlikte tek dergi çıkar
ambar7

cevat1

Alıntı yapılan: Asof544 - 27 Aralık 2015, 19:55:39
Teşekkür ederim hepsini indirdim nedense ağustosların hiçbiri yok

Yukarıda da yazmıştım. https://www.elektormagazine.com/account/mssc/login elektor magazine sayfası bir türlü açılmıyor. dergileri indirebilen arkadaşlar burada paylaşırsa bizlerde yararlana biliriz. Teşekkürler

mesaj birleştirme:: 27 Aralık 2015, 20:28:12

Chrome ve EDGE hiçbiri elektor magazine sayfasını açmıyor. Sorun bilgisayarda mı acaba? DNS ayarı filan...

Asof544

Alıntı yapılan: cevat1 - 26 Aralık 2015, 18:26:10
Şu an da ulaşım yok. Siber saldırılardan dolayı yurtdışı çıkışlara kısıtlamamı var. Elektor sayfası açılmıyor.

Aynı sorunu yaşayan var mı?
Bağlı olduğun bilgisayarın (genelde şirket okul kütüphane ) güvenlik sınırlamasından olabilir mi?
aynı şey başıma geldi birkaç ayar değişikliğinden sonra halloluyor. DNS-vpn den dene.