Elektor 3 aylık gold üyelik

Başlatan Erol YILMAZ, 26 Aralık 2015, 00:19:07

cevat1

mesaj birleştirme:: 28 Aralık 2015, 10:49:41

Alıntı yapılan: Asof544 - 27 Aralık 2015, 20:35:56
Bağlı olduğun bilgisayarın (genelde şirket okul kütüphane ) güvenlik sınırlamasından olabilir mi?
aynı şey başıma geldi birkaç ayar değişikliğinden sonra halloluyor. DNS-vpn den dene.

Evde kullandığım bilgisayar, antivirüs ve malware korumasından başka bir güvenlik yok.
2 gündür elektorun magazine sitesine bağlanamıyorum. Elektordan eposta geldi. Üyeliğim aktif oldu, ancak kullanamıyorum. Sizdeki dergileri yandexe veya google drive yükleyebilirseniz bizde yararlamış oluruz.

Teşekkürler...

bc_esd

ayrıca 3 kitap alan 49,95 euro , 6 kitap alan 99.90 euro indirim var.

Erol YILMAZ

remzi

arkadaşlar 2015 yılı dergilerini indirebilen oldumu?
İndiren bir yerlere upload yapabilir mi?

polleme

Hepsini indirdim, eksik yok. Eksik gözükenler iki aylık derginin boş olan ayını ifade ediyor.

quarko

Hepsini indirebilenler, google drive a upload edip burada paylaşsalar ne güzel olur.
"Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız."

kutahyaspor

Alıntı yapılan: tunayk - 29 Aralık 2015, 23:38:43
2015 Yılı

https://drive.google.com/folderview?id=0B2X1IzqRyhqacVFNV2FJZjNkMDA&usp=sharing

öncelikle tunayk arkadaşıma emeği için teşekkür ediyorum. çok aktif olarak kullanmadığım için google drive ile yandex disk arasındaki çok önemli bir farkı az önce öğrendim ve sizinle paylaşmak istiyorum. yukarıdaki link ile dosyalara erişebiliyoruz ve kendi diskimize dahil edebiliyoruz. bunu yaptığımda drive hesabımın boyutunun değişmediğini gördüm, yani dosya bizde olmuş olmuyor kısayola erişiyoruz. dosyanın tamamen bizde olmasını istiyorsak indirip tekrar kendi hesabımıza upload etmemiz gerekiyor. muhtemelen paylaşan kişi sildiğinde bizim kısayollar da uçacak. fakat diğer taraftan yandex diskte durum böyle değil. dosyaları indirip yandex disk hesabıma yükledim ve paylaşıma açtım. ikinci bir hesap oluşturup "diskime kaydet" dedim. 1-2 saniyede işlem bitti. ilk hesaptan paylaşımı kapattım. ikinci hesapta dosyalar aynen duruyordu. dosyanın boyutuna göre değişmekle birlikte dakikalarca yükleme işlemini beklemeden dosyalara hakim olduk.
Google drive ın sağını solunu kurcaladım, yinede yanılıyorsam, dosya sahipliğinin kolay bir yolu varsa lütfen söyleyin.

linkteki dosyaların yandex disk adresi;
https://yadi.sk/d/y688o45RmbDSs

remzi

dergileri indirdim. yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler...