Kariyer.net staj başvurusu

Başlatan unknownperson, 22 Mart 2016, 10:54:24

unknownperson

Kariyer.nette staj başvurusunu yaptım fakat sonradan şöyle bir madde gördüm:

-->Staj başvurunuz sırasında transkriptinizi sisteme dosya olarak yüklemeniz istenecektir. Ancak yükleme yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

Kariyer.net'e transkriptimi nasıl nereye yükleyebilirim ? (transkripten kasıt ders notları diye düşünüyorum.)

alicavuslu

Özgeçmiş sayfanın sağ alt tarafında resimdeki gibi bir kısım var. Ordan yukleyebilirsin.

unknownperson

Alıntı yapılan: alicavuslu - 22 Mart 2016, 11:00:33
Özgeçmiş sayfanın sağ alt tarafında resimdeki gibi bir kısım var. Ordan yukleyebilirsin.

Peki oraya mı kastediyorlardır , başka yer olabilir mi ? Bir de başvuruyu geri çek diyince ne oluyor, bazı sorular yanıtlamıştım tekrardan o sorular gelir mi önüme ?

alicavuslu

Başkada dosya yüklenecek bir kısım yok. Sertifika vs yuklemek istersen burdan yukulyorsun.  Geri çekince işlemi iptal oluyor. Sorular onune gelirmi bilemiyorum.

unknownperson

Başvurumu sildim, tekrar başvurucaktım fakat başvuramıyorum "başvuruldu" yazıyor, şirketle iletişim de kuramıyorum  :-[

t2

Staj bu. Firma çok onemli olmasa gerek. Başka yere başvurun.

alicavuslu

Sen şuanki cv güncellemelerini yaptıysan firma güncel halini görecektir sıkıntı etmene gerek yok. Birde kariyer.net sisteminde hemen başvuru geri çekilmiyor olabilir. Bugün tekrar kontrol et. Belki tekrar izin verir.

unknownperson

Alıntı yapılan: alicavuslu - 24 Mart 2016, 09:01:55
Sen şuanki cv güncellemelerini yaptıysan firma güncel halini görecektir sıkıntı etmene gerek yok. Birde kariyer.net sisteminde hemen başvuru geri çekilmiyor olabilir. Bugün tekrar kontrol et. Belki tekrar izin verir.
dün hesabımı tamamen silip yeni hesap açtım dosyalar kısmına transkriptimi de ekleyip başvurdum :)

alicavuslu

Buda güzel bir çözüm. Staj ve stajda çalıştığın kişi çok önemli. Umarım ikiside senin için iyi olur...

unknownperson

Alıntı yapılan: alicavuslu - 24 Mart 2016, 13:03:47
Buda güzel bir çözüm. Staj ve stajda çalıştığın kişi çok önemli. Umarım ikiside senin için iyi olur...
Teşekkür ederim staj önemli, yazın internet of things , raspberry olaylarına atılmayı düşünüyorum stajda iyi biri olursa yardımıyla üstesinden gelirim diye düşünüyorum .