stm32f429i disco ile c#kontrolü sağlama

Başlatan kadirkidir, 19 Nisan 2016, 15:34:50

kadirkidir

Merhaba,

Ben mikroC ile stm32f429'i kullanarak mikroC ile ARM programlama kitabındaki örnek c# led yakma programını yapmaya çalışıyorum. Her şeyi yapıyorum fakat usb user kablosunu bilgisayara taktığımda insan arayüzleri kısmında herhangi bir değişim olmuyor yani kabloyu görmüyor. Ama ışık yanıyor, kabloda sorun yok çünkü aynı kabloyu telefonumda da kullanıyorum. edit project kısmındaki clock ayarlarından şüpheleniyorum. Yardım edebilecek var mı? ( Biraz yeniyim)

yldzelektronik

Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

kadirkidir

Ya benim derdim kod kısmından farklı. Yani şöyle anlatayım, denetleyicinin 2 usb portunu da bilgisayarıma takıyorum. USB HID terminal'dan ayarlama yapıyorum ve USBdsc.c adlı dosya alıyorum. Ondan sonra aldığım dosyayı projeye ekleyip kodlarımla beraber karta gönderebiliyorum ama bundan sonra bilgisayarım aygıt yöneticisinde İnsan arayüz aygıtlarında cihazın usb user kısmını göremiyorum. Kitapta yazıyor ki "osilator ayarlarını doğru yapıp yapmadığınızı kontrol edin". Tahminimce bu sebepten USB Hıd aygıtının kurulu olmuyor. Programım demo değil

kadirkidir