Plexiglass nerden alirim?

Başlatan mustafacan, 27 Eylül 2005, 16:03:28

mustafacan

Uygun fiyata ve istediim boylarda  seffaf plexiglassi nerden satin alabilirim? online satis yapan yer varmi?
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

Ersin

Karakoy persembe pazarindan bulabilirsin.Degisik renk,ebat,boyut olarak mevcut.Alirken de biraz pazarlik yap.

z

Işıklı reklam panosu yapanların elinde genellikle parça olur.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Macera

Ametal satan yerlerde var.
Yani alü bakır kestamid satan yerler gibi.
Ellerinde yoksa plaka halinde getirirler.
Parça halinde istersen Pendik Oto Sanayinde tekne camları kesen bir yer var ordan bir kere almıştım.Online bir yer bilmiyorum.
"Art without engineering is dreaming; engineering without art is calculating." -- Steven K. Roberts

mustafacan

arkadaşlar bana 5mmlik plexiglass için standart tabla fiyatı (137cm x 202cm) 127YTL dendi. pahalı geldiği için almadım. Bu arada Amasya/Çorumdayım Fiyat sorduğum tarih yer  27.09.2005 samsun idi

Erol YILMAZ

127 YTL bana pahali gelmedi. acikcasi cok ABARTI geldi...
Fiyatini bir ogreneyim, yazarim.

Erol YILMAZ

4mm bir tabaka plexi icin 20$ gibi bir fiyat verdiler...
Haberin olsun. 90$ verme sakin :)

htellioglu

arkadaşlar;  yaptıgımız iş geregi 5mm kalınlıkta  renkli ve şeffaf pleksiglas kullanıyoruz. metrekare fiatları 35... 40 ytl + kdv olarak  kartal /cevizli de üretici firma akpolimer. Fiatlar kalınlıga göre degişiyor, malum hammadde plastık... Üstelik firma anadolu yakasında müşteri işyerine teslimat yapıyorlar.....

Erkan Gench

metrekare fiyatı 40+kdv ise 137x202 pleksiglasın 127ytl olması normal o zaman  :?:
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.

mhk

Tam hatırlamıyorum lakin 1x1.50 yada 1x2.0  ,4 mm ölçülerini 4 ay önce kdv dahil 55 ytl ye almıştım. Yine arkadaşların verdiği karaköy selanik pasajı arkasındaki pazardan.
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

z

Kalinlik, renk, kalite ?

Fiyat alirken her kes ayni urunden mi bahsediyor?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

mustafacan

Samsundan kırmızı renkli kumlanmış 3mm lik plexiyi 200cm*152cm 110 ytlye aldım.

mhk

Benim verdiğim örnekte , kalınlık 4 mm, renk şeffaf, kalite , onu bilmiyorum. Lakin şu an hala kullanılıyor. ;)
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

vatandas30

arkadaşlar.bayağıdır yazılmamış ama bende bulunduğum yerde aynı dertten muzdaribim. belki bu kadar seneden sonra online satan çıkmıştır diye düşünüyorum. bildiğiniz bir yer var mı? kırmızı kumlu ve kumsuz alacağım. fiyatları nerelerde? bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

mustafa_cmbz

http://www.aykanpleks.com.tr/resimler/resimler.html

adamlar bu konu üzerine kendilerini aşmışlar üretimini kalıp-dökme işlerini vs. kendileri yapıyorlar belki burda aradığını (levha) ucuza bulabilirsin...