Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

aydınD

@muhendisbey standart kullanılması daha iyi olur diye bir yorum yaparsa değiştiririm çünkü tamamen forum yorumlarına kendimi teslim ettim.
[emoji16]

HeCToR

@aydınD benim tavsiyem standart olanı slim sadece ölçüde en olarak küçük olması standart daha iyi.
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

aydınD

@CORTEX Standart olani ile değişim yapilabilir o zaman.
İlginiz için teşekkürler

yolcu27

Alıntı yapılan: CORTEX - 15 Temmuz 2016, 13:47:34
@aydınD benim tavsiyem standart olanı slim sadece ölçüde en olarak küçük olması standart daha iyi.

benimkide değişsin ozaman imkanınız varsa :) standart olsun

HeCToR

muhendisbey

Standart 12v kullanilacak. Ayarli olmasi yazici acisindan bir artiya sahip degil
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

HeCToR

@muhendisbey belki başka yerde de kullanılabilir slim olmasının hiç bir artısı yok fiyat olarak ta aynilar zaten

Tlepsh

@CORTEX

Az önce ödemeyi yaptım ve size mesaj attım.

İzinde olduğumdan biraz gecikti, tüm arkadaşlardan özür dilerim.

HeCToR

Ödemeler tamamdır yarın kargoluyorum kargo fişlerini özelden paylaşacağım

yolcu27

@muhendisbey

Hocam önceki sayfada bir mesaj yazmıştim 40 tl fiyat veren oldu ama sac keserek dedi. Hrp sac mi neydi. 15 tane için dedi fiyata

muhendisbey

HRP sacın nasıl bir malzeme olduğunu bilmiyorum. 40TL vermesin de 50-60TL ye alüminyum yapabilir mi sorabilir misin? Yada alüminyum olsa kaça olurmuş?

mesaj birleştirme:: 15 Temmuz 2016, 18:59:15

Slim olursa bir ihtimal kasa üzerinde şık durabilir. Çerçevenin arkasına gizlenebilirse tadından yenmez.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

yolcu27

Alıntı yapılan: muhendisbey - 15 Temmuz 2016, 18:58:06
HRP sacın nasıl bir malzeme olduğunu bilmiyorum. 40TL vermesin de 50-60TL ye alüminyum yapabilir mi sorabilir misin? Yada alüminyum olsa kaça olurmuş?

Slim olursa bir ihtimal kasa üzerinde şık durabilir. Çerçevenin arkasına gizlenebilirse tadından yenmez.

Alüminyum bu arkadaş ta dedi yapamayız diye. Çok fazla çapak kalır diyordu. Ozaman arayışa devam sanırım 6mm kesen yerler biraz daha kurumsal yerler  gibime geliyor. Ben büyük bir firma ile görüştüm burada fakat fason iş yapmiyorlarmiş

gokhan1500

Hocam aslında, aluminyum yerine normal sac dkp ve hrp boya olacaksa daha mukavemetli olur diye biliyorum. Tabi diş açmak daha zor olur ve boya gerektirir.

yolcu27

Alıntı yapılan: muhendisbey - 15 Temmuz 2016, 18:58:06

Hocam birde gijon ve milleri iki seçenek şeklinde takım adetleri olarak boyut yazarsanız size zahmet. O boyut konusu çok sallandı.

Uzun mik ve gijonlar boyut lari ve adetleri
Kısa mil ve gijonlar boyutlari ve adetleri

Şeklinde. Ben ve bir kaç arkadaşın kafası bayağı karıştı

aydınD

Alıntı yapılan: yolcu27 - 15 Temmuz 2016, 19:20:43

Ben ve bir kaç arkadaşın kafası bayağı karıştı

Size Katiliyorum hocam.