Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

muhendisbey

Hocam siz para yatırmış mıydınız?

mesaj birleştirme:: 23 Temmuz 2016, 10:40:14

Güç kaynakları elime ulaştı :)
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

yolcu27

Millerim geldi. Guc kaynağı yolda. Gijon var gibi bir yerde 3 5 boy gordum somun vida filan da çıkıp alırım bir ara artık. Tek eksiğimi cerceve kaldı.

acar

Acaba gijon ve somunlarını inox olandan mı almak gerekir?

Tlepsh

Benim de tüm malzeme tamam gibi sadece çerçeve ve alt tabla kaldı.

HeCToR

Güç kaynağını alanlar söylerse iyi olur.
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

yolcu27

Alıntı yapılan: CORTEX - 23 Temmuz 2016, 13:28:18
Güç kaynağını alanlar söylerse iyi olur.

bulundugum merkezin şubesine gelmiş mesaj geldi. pazartesi filan gelir gelmezse ben gider alırım sorun olmaz. teşekkürler

DEno_12

Alıntı yapılan: muhendisbey - 23 Temmuz 2016, 10:24:25
Hocam siz para yatırmış mıydınız?

mesaj birleştirme:: 24 Temmuz 2016, 00:40:14

Güç kaynakları elime ulaştı :)

Hesap bilgilerinizi PM atarsanız yatıralım hemen hocam.

omereliusuk

Alıntı yapılan: yolcu27 - 23 Temmuz 2016, 12:09:53
Millerim geldi. Guc kaynağı yolda. Gijon var gibi bir yerde 3 5 boy gordum somun vida filan da çıkıp alırım bir ara artık. Tek eksiğimi cerceve kaldı.
Alıntı yapılan: Tlepsh - 23 Temmuz 2016, 13:22:59
Benim de tüm malzeme tamam gibi sadece çerçeve ve alt tabla kaldı.
evet bir de şu çerçeve işini halledebilseydik.

muhendisbey

İnanın daha millerin siparişini ben veremedim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

omereliusuk

Alıntı yapılan: muhendisbey - 19 Temmuz 2016, 15:27:48
Sigma profil için uygun değil. Dilerseniz bu şaseleri alabilirsiniz. Ancak tavsiye etmiyorum. Uyumluluk konusunda bir bilgim yok. Çünkü türetilmiş çok fazla versiyonları var.
peki hocam ne alalım. mil ve benzeri ürünlerin siparişini ben de vermedim. çerçeve olmadan milleri vs nereye monte edeceğiz.

muhendisbey

Çerçeve olmadan bir yere monte edemezsin. Sadece alt kısmı (tabla kısmı) oluşturabilirsin.

yolcu27

Güç kaynağı geldi bugün fanı var zannediyorum sanirim yok ben görmedim.

HeCToR

Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

omereliusuk

ARKADAŞLAR şu ÇERÇEVE işini bir çözüme ulaştırsak. yoksa aldığınız her malzeme ÇÖP. hemen hemen herkesin malzemesi geldi. artık demir mi olur alüminyum mu olur. yoksa tahta veya plastik mi olur. şu işin içinden bir an evvel çıkalım. SONRA power mil gijon alalım. ben tamamını bitirdim 3 boyutlu baskı aldım diyen varsa ne yaptığını buradan paylaşırsa en azından bizim için bir çözüm yolu bulunur.

yolcu27

Alıntı yapılan: CORTEX - 25 Temmuz 2016, 17:55:36
@yolcu27 güç kaynağın fanımı ?

Evet sanki öyle okumuştum ama tam hatırlamıyorum bu ara cok yoğunum kafam çok karışık . yanlış anlamış olabilirim