Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

Tlepsh

Hocam zaten diş açma hariç 80 TL gibi bir fiyat ortaya çıktı, Sizinki bunun 2 katını bile geçiyor, yine de ilgilenmişsiniz teşekkürler...

DEno_12

Doğru söylüyorsunuz öyle oldu ama o fiyat belli olmadan istemiştim teklifi. Yinede yazayım dedim. Bende 2 adet istiyorum. Listeye ekleyebilirsiniz.

gokhan1500

1 adet olarak benide ekleyebilirsiniz listeye.Eksik olarak gijon,kapon bant ve çerçeve kaldı.

mozkan87

Alıntı yapılan: muhendisbey - 28 Temmuz 2016, 01:31:33
@z
Vidalamanın gücü kılavuz açmaya yeter mi? Yeterse altıgen alacağım. Olmadı tornavidaya takarım.

Vidalamanın gücü yeter problem olmaz. Ama hızlı gitmemek gerekir. Aslında diş açarken 1 diş ileri yarım diş geri şeklinde açılması gerekiyor. Malzemenin sertliğine sıvanmasına göre değişir durum. Alüminyuma nispeten paslanmaza oranla kolay diş açılır ama hızlı açmaya kalkıncada sıvanır. Biraz el alışkanlığı gerektiren bir iş.

EMP_Otto

Arkadaslar merhabalar.Beklediğim teklifler biraz önce geldi.
3 mm siyah          50 TL
6mm aluminyum   90 TL
3mm paslanmaz   90 TL
Tüm ürünlerde  m3 diş acılacak ve fiyatlar 20 adet için.20 adet altında olursa fiyatlar değişir.Ayrıca fatura almazsak fiyatlar bir miktar daha düşebilir.Fikirlerinizi bekliyorum.
İyi Çalışmalar
Bu işler zordur,özveri ister...

MC_Skywalker

Dişi açılıyorsa senin teklif daha iyi.

ufaktan ufaktan motaja başlamalı

EMP_Otto

Diş acilacak fakat ürün adeti minimum 20 olması lazım yani 2 tane sac 3 tane paslanmaz olmaması lazım.Teklifi veren arkadasla aksama daha detaylı konusacagım.Elinden geldiği kadar indirimde yapacaktır.Ama bu haliyle bile fiyatlar cok uygun geldi bana.

gokhan1500

Diş açıyorlarsa bu teklif daha iyi.Hem biz uğraşmamış oluruz diş açmakla.

DEno_12

yolcu27

@EMP_Otto

hocam fiyat banada uygun geldi özellikle şu diş açma konusundaki sorunumuzu ortadan kaldıracaktır. ben şimdi hırdavatçıya sordum tornacılar açar dedi. ama bu şekilde çok tatlı olacaktır direk montaja hazır şekilde. kısa sürede sayıyı belirleyelim arkadaşlar

muhendisbey

Diş açıyorlarsa bana da uygun. Yoksa diş açma için uç almam gerekli.
2 adet alacağım.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

EMP_Otto

Arkadaslar merhaba fiyat aldıgım parçayı @muhendisbey in verdiği dropboxtan indirmiştim.Ama yinede sizlerde bir kontrol edin.
http://s2.dosya.tc/server2/chzr4n/prusai3.rar.html
rev01 olan kesim yapacak arkadaşların  anlaması için üzerine not aldıgım digeri ise orjinal olan çizim.Çizimi sizlerde kontrol ettikten sonra 20 kişi toplamaya başlayalım artık.Böylece çerceve konusunuda halletmiş olalım.

mert3162

Alıntı yapılan: EMP_Otto - 28 Temmuz 2016, 19:15:03
Arkadaslar merhaba fiyat aldıgım parçayı @muhendisbey in verdiği dropboxtan indirmiştim.Ama yinede sizlerde bir kontrol edin.
http://s2.dosya.tc/server2/chzr4n/prusai3.rar.html
rev01 olan kesim yapacak arkadaşların  anlaması için üzerine not aldıgım digeri ise orjinal olan çizim.Çizimi sizlerde kontrol ettikten sonra 20 kişi toplamaya başlayalım artık.Böylece çerceve konusunuda halletmiş olalım.

Bende autocad şuanda olmadığından bakamıyorum @muhendisbey hocam fiyatlar uygun @EMP_Otto nun dosyayı kontrol edermisiniz hatalı bir işlem yapmayalım.

@EMP_Otto hocam sizide listeye ekliyeyimmi ? şuanda 14 adet siparişimiz var.Belki bende 2 adet alabilirim ama şuan için net değil o yüzden minimum 6 kişi daha gerekiyor
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

EMP_Otto

mert3162

Listeye ekliyorum ozaman toplam sizinle beraber 15 adet oldu:)
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan