Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

EMP_Otto

Arkadaslar çerceveleri dün gece aldım.Bugün kargo için fiyat alacağım.Fiyatlar sizin içinde uygun olursa yarın göndermeyi planlıyorum.
Bu işler zordur,özveri ister...

yolcu27

Alıntı yapılan: EMP_Otto - 15 Ağustos 2016, 07:58:38
Arkadaslar çerceveleri dün gece aldım.Bugün kargo için fiyat alacağım.Fiyatlar sizin içinde uygun olursa yarın göndermeyi planlıyorum.

heyecan kaldığı yerden devam ediyor :)  emeğinize sağlık hocam

muhendisbey

Hocam baktınız mı dişlerde problem var mı?
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

EMP_Otto

Hocam dişler düzgün görünüyor zaten arkadaslar diş açtıktan sonra çapakları falan temizlemişler.Tabi temizlerken bazı dişlerin içerisine çapak girmiş fakat çıkarması kolay.Bugün 3 kargo firmasındanda fiyat teklifi alacağım.Aldığım teklifleri sizlerlede paylaşırım.

overlok

Milleri Eskooptan buldum, metresi 14 tl. Lineer rulman da var. 3 tl civari.
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

DEno_12

Miller şahin rulmanla gayet uygun fiyata geliyor. Kargo da yapıyorlar. Değerlendirebilirsiniz.

mert3162

@EMP_Otto hocam forumca meraklar içerisindeyiz zahmet olmaz ise bir kaç foto çekip gönderebilirmisiniz ?

Ayrıca bir çizimim var bittiğinde sizinle iletişime geçeceğim.Uygun fiyat verirse yine o arkadaşa yaptırmayı düşünüyorum.Alüminyum kesimden sonra kıvırmada yapıyorlarmı bir sorarmısın ?
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

EMP_Otto

Hocam metal üzerinde her türlü işlem yapıyorlar fakat adetleriniz az olursa biraz pahalıya gelir size.Siz yinede bana gönderin ben fiyat alırım sizin için.
Akşam eve geçince çerceveleri paketleyeceğim  resimde atarım foruma.

overlok

Alıntı yapılan: EMP_Otto - 15 Ağustos 2016, 17:11:52
Akşam eve geçince çerceveleri paketleyeceğim  resimde atarım foruma.
Tamam bugün izinlisin, hemen eve gidebilirsin :-) :-)
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

EMP_Otto

Arkadaslar cercevenin resimlerini aşagıdan indirebilirsiniz.
P_20160815_182106.jpg -  1.6 MB
P_20160815_182119.jpg -  1.6 MB
Ayrıca kargo fiyatı tek çerceve için 11.5 TL. 2li ve 3lü arkadasların kargoları yarın netleşecek.

mert3162

@EMP_Otto hocam ağırmı okadar sağına soluna birer karton sıkıştırıp dosya gibi gönderseniz gelmezmi ? bu ne yaw abartmışlar.
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

EMP_Otto

Hocam biraz agır.Zaten dosya gibi göndereceğim.Balon naylon ile iyice paketleyip göndereceğim.18 parça cerceveyi Türkiyenin her yerine aynı fiyatla gönderdiğimiz için fiyat böyle.İstanbul içide aynı fiyat Antepte aynı fiyat hocam.Ama en uygun buldugum fiyat bu.
Geçenlerde aldığımız güç kaynağı içinde 10 TL vermiştik.Boyutlara ve agırlıga bkarsak fiyat bence uygun.

muhendisbey

hocam ya bir de kara sac olsaydı, kaldıramazdınız.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

z

(7.86 * 3) / (2.7 * 6) = 1.45

Sadece 1.5 kat daha ağır olacaktı.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

DEno_12

Alıntı yapılan: mert3162 - 15 Ağustos 2016, 18:59:20
@EMP_Otto hocam ağırmı okadar sağına soluna birer karton sıkıştırıp dosya gibi gönderseniz gelmezmi ? bu ne yaw abartmışlar.

Fiyat gayet iyi 6 mm alüminyumdan bahsediyoruz.