Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

omereliusuk

Yarın mı gönderiyorsunuz? Öyle görünüyor ki kargo ücretlerini ürünü alınca ödeyeceğiz. Tabii yanlış anlamadıysam.  :)

Tlepsh

Kargo fiyatı ağırlık ve boyutu düşününce bence de uygun.

Merakla bekliyorum, hangi firma ile göndereceksiniz belli mi acaba.

Bu arada belki çok erken ama filament icin marka ve satıcı tavsiyesi olan var mı ?

DEno_12

Alıntı yapılan: Tlepsh - 15 Ağustos 2016, 20:47:59
Kargo fiyatı ağırlık ve boyutu düşününce bence de uygun.

Merakla bekliyorum, hangi firma ile göndereceksiniz belli mi acaba.

Bu arada belki çok erken ama filament icin marka ve satıcı tavsiyesi olan var mı ?

Bu arada türk malı filament de var. Yerli malına destek olabiliriz. Toplu fiyat alabiliriz.

EMP_Otto

@mistek
@mert3162

arkadaslar sizin adreslerinizi bulumıyorum.Acilen adreslerinizi gönderirseniz tüm cerceveleri yarın kargolarım.

MNG kargo ile göndereceğim.Kargoları alıcı ödemeli göndereceğim arkadaslar.
Ayrıca firmanın adına göndereceğim için herkese tek tek takip numarası veremeyeceğim.Ancak kargonuzda sıkıntı cıkarsa ancak öyle arayıp ögrenebilirim.Yada siz kendi şehrinizdeki kargo subesini arayarak adınıza kargonuzu sorgulayabilirsiniz.
Bu işler zordur,özveri ister...

yolcu27

Evet kargo ücreti  gayet iyi gorunuyor bence de.

Filament için yine isterseniz daha önce denediginiz bir marka yurtiçi üretici varsa onunla anlaşıp toplu fiyat alıp alım yapalım

yolcu27

Alıntı yapılan: EMP_Otto - 15 Ağustos 2016, 21:04:05
@mistek
@mert3162

arkadaslar sizin adreslerinizi bulumıyorum.Acilen adreslerinizi gönderirseniz tüm cerceveleri yarın kargolarım.

Ayrıca firmanın adına göndereceğim için herkese tek tek takip numarası veremeyeceğim.Ancak kargonuzda sıkıntı cıkarsa ancak öyle arayıp ögrenebilirim.Yada siz kendi şehrinizdeki kargo subesini arayarak adınıza kargonuzu sorgulayabilirsiniz.
Siz kargoya verdiğinizde haber ederseniz bizde müşteri hizmetleri ile takip noyu alırız sorun olmaz.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yolcu27

Nasıl kafama yer ettiyse rüyam da çerçeve yı gordum m7 diş açılmıştı

EMP_Otto

Arkadaslar herkesin kargosunu gönderdim.2li ve 3 lü olan paketlerde 11.5 TL olacak sekilde gönderdim.Daha önce belirtiğim gibi herkese tek tek kargo takip veremeyeceğim.Sizler kendi bölgelerinizdeki MNG kargo subesini arayarak kargo takiplerinizi yapınız.Kargoların geri dönmesi durumunda şirkete fatura edilecek.Lütfen bu konuya dikkat edin beni zor durumda bırakmayın.
İyi Çalışmalar.

yolcu27

Hocam kargoyu da aynı İban numarası ile yolluyoruz değil mi

mert3162

Alıntı yapılan: EMP_Otto - 15 Ağustos 2016, 21:04:05

Alıntı yapılan: yolcu27 - 16 Ağustos 2016, 15:17:01
Hocam kargoyu da aynı İban numarası ile yolluyoruz değil mi

Bir üstteki mesajında belirtmiş @yolcu27
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

EMP_Otto

Alıcı ödemeli gönderdim arkadaslar.Yarın sabahtan MNG kargoyu arayıp kargo durumunuzu ögrenebilirsiniz.

mert3162

@muhendisbey hocam sende durumlar nasıl geldimi diğer siparişlerin
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

muhendisbey

Alıntı yapılan: mert3162 - 16 Ağustos 2016, 19:09:34
@muhendisbey hocam sende durumlar nasıl geldimi diğer siparişlerin
Etkinlik başlamadan önce elimde malzemem vardı :)
Elimdeki yazıcı parçaları bozulursa diye tuttuğum yedekler var.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

overlok

Bu kaplin yurtiçinde ne kadar pahalıymış, şöyle düzgün bişey bakim diyorum 25 TL'den aşağı bulamadım. Çinde 3 lira olan şey bizim hırdavatçılarda en az 25 lira.
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

muhendisbey

3 boyutlu yazıcıda kullanacaksanız kaplin yerine başka bir malzemede kullanabilirsiniz.
Örneğin ufak bir boru parçasını (çok esnek olmayan) kelepçe ile millere tutturabilirsiniz.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.