Sample İsteme

Başlatan emrahmrcn, 28 Eylül 2005, 21:05:27

emrahmrcn

Maxim-ic den sample isteyipte geleniniz oldumu.Ben max038   istedim order numarasıda verdi vede 5 iş günü içinde geleceğini bildiren bir mail yolladılar
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

peko

Ben istedim 1 hafta sonra çok güzel bir korumalı pakette geldi.
2 tane gönderiyorlar genelde, broşür vs. de var..
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

emrahmrcn

ohh be içimi rahatlattın sağolasın ,,adamlar iyi çalışıyor helal olsun  :D
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

Tenir

Banada 1 haftada geldi çok hızlı gönderiyorlar

birumher

Ben de istedim 2 hafta sonra gelmeyince mail attim bir daha gönderdiler. Meğer bir tanesi bizim postada takılmış sonradan iki tanesi birden geldi...
Birkan.Herguner

CaFFeiNe

sample lar ücretlimi oluyor acaba?

peko

Hayır, sample için herhangi bir ücret talep etmiyorlar..
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

picusta

"Bende Microchip ten PIC aliyorum, ayda 24 tane'ye kadar.
Fakat dikkat, bunlari ticari amaçla kullanmayin!!!"

Demisim fakat asli asagida.

CoşkuN

Alıntı yapılan: "picusta"Bende Microchip ten PIC aliyorum, ayda 24 tane'ye kadar.
Fakat dikkat, bunlari ticari amaçla kullanmayin!!!
o kadar gönderiyorlar mı ya.Çok iyi olur valla öğrenci haliyle zor oluyor bu işler.Geçen iki tane 16f84 yaktım gitti 10 milyon

picusta

Kusura bakmayin ben öyle yazmissim fakat su durumu gözden kaçirmisim: Türkiye'de yasamiyorum.
Sagolsun bi arkadasin uyarmasi ile durumu farkettim.
Isin asli:
http://picproje.org/index.php/topic,897&start=30

Bu Microchip'ten asiri ürün isteme sadece Türkiye'den olmuyor,
daha geçen yil mehmet@hotmail.com gibi bir email vererek numune siparis edilebilirken artik sirket veya univ. email'i istiyorlar. Microchip'ten yakin tarihte deneyen oldu mu? (Türkiye'den)

Not: ayda 24 PIC siparis edilebilir yazdim ama ben simdiye kadar toplam 6 tane siparis ettim. Microchip'in numune hizmetini suistismal eden ve Türkiye'nin imajini bozan sahislari kiniyorum.