Ankara'da lazer ile 2mm paslanmaz saç kesimi

Başlatan z, 17 Haziran 2016, 09:39:56

z

394 x 89   (mm) ve
150 x 100 (mm)  ebatlarında 2 mm paslanmaz saçın lazer ile kesim işim var.

En küçük boyutlu tabaka saç 400..500 TL imiş. Bahsettiğim boyutlardaki kesim için tabaka almak işime gelmiyor.

2mm paslanmaz parça saç bulabileceğim bir yer varmı?
Aynı kesimi 3mm kara saç ile yaptırmak istesem gene parça saç temin sorunu olacak.

Benzer şekilde 6mm aluminyum kestirmek istesem parça bulabilirmiyim?

Ne önerirsiniz?

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

DataDiver

Kesim yapacak yerde malzeme bulunur. parça veya plaka. İstanbul'da olsa firma adı verebilirdim Ankara'yı hiç bilmiyorum.

t2

Ben daha önce ufak bir iş için bir tabaka çelik levha alıp lazer ile kestirmiştim.  Çok pahalıya gelmişti.
Sonradan düşündüm ki,  ufak tencere, veya askeriye tipi büyük çelik kazan  bulup oradan kestirmek daha ucuza gelebilir.

z

100 x 5 (mm) aluminyum lama parça alabilirim.

Bu lamadan 89 mm enindeki parçayı laserle kesip çıkartabilirler mi?

boreas

Aydınlar makina metal var fosfor bronz vs. satıyorlar parça parça metal plakalarıda bulunuyor. Ama lazer kesimleri yok diye biliyorum

ido2323

ferit06

Aliminyum için Kazım Karabekir caddesinde Kurtoğlu var   oraya sorun.

http://www.kurtoglu.com.tr/index.php?aid=2

z

Alıntı yapılan: DataDiver - 17 Haziran 2016, 09:47:26
Kesim yapacak yerde malzeme bulunur. parça veya plaka. İstanbul'da olsa firma adı verebilirdim Ankara'yı hiç bilmiyorum.

Firma adını yazarmısın? Saç kullanmayayım aluminyum yapayım falan diyordum ama galiba paslanmaz saça geri döneceğim.

Paslanmaz saçı da kendilerinden olmak kaydıyla bana kesim yapabilecek yer adresi lazım.

Eğer adı geçen firma kargo ile vs uğraşamayız derlerse İstanbul'da yaşayanlardan zamanı olup bu kesimi yaptırıp bana kargolayacak birisi varmı?

yas

Endüstriyel mutfak yapanlar yada asansör kabin/butonyer imalatı yapanlara bir sor derim. Parça malzeme olarak havalandırmacılarda da bulabilirsin (ivedik osb 21. cd civarı) ama laser kesim olacağını zannetmiyorum