İnternet aboneliğini sonlandırma

Başlatan z, 16 Ağustos 2016, 17:10:26

z

En iyisi Türkcell ile görüşmek ama belki bilen vardır.

2 senelik paket almıştım bu yakınlarda süresi bitecek. 2 sene içinde aboneliği sonlandırırsam ceza ödemesi olacaktı. Süreyi tamamladığımda iptal etmezsem abonelik otomatik 1 sene uzayacakmı? Eğer öyle ise uzamış haliyle kullanıp 1 ay sonra kapatmak istersem gene cezalı ödeme mi olacak?

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Cemre.

Hocam turkcell superonline mı? Hayret nasıl arayıp taciz etmediler. Hocam beni belkide elli kere aramışlardır taahhüt yapmayacağımı belirtmeme rağmen. Yani merak etmeyin, sizi arayacaklar, otomatik diye birşey yok. Siz uzatmak isterseniz uzatacaksınız. İstemezseniz muhtemelen birçok teklifte bulunup defalarca arayacaklar. İptal edecekseniz modemi teslim edip imza falan atmanız gerekiyormuş. Ben yüksek lisansı kazanınca taşınmayacağım kesinleştiği için yeni taahhüt yaptım. Yani sonunda adamlar aramakta haklı çıktılar :D

Ben taahhüt bitmesine rağmen kullanmaya devam ettim iki ay. Sonra yeni taahhüt yaptırdım. Eski faturam 80 lira küsürdü, taahhütsüz 2 aay boyunca 100lira civarına yükseldi, size söylerler kaç lira olacağını, tekrar taahhüt yaptırınca 59 liraya düştü.

Öyle yani, böyle bir anımdır.

z

Taciz etmezlermi defalarca ettiler tabiki. İnterneti sözleşme sonunda kapatacağım o yüzden uzatmayı düşünmediğimi söylemiştim. Sanırım bu ay sonunda sözleşme süresi doluyor.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

mert3162

hocam çevrenizde uydunet var ise biraz araştırın sorun yaşanmıyorsa bağlatın derim 50mbit 250gb akk kullanıyorum 59 tl +14 kablotv ücreti var toplamda 73 tl gibi bir rakam oluyor.(Ben birde modem aldım eskisi arızalanmıştı hiç durmadan 5 sene iyi bile dayandı. toplamda 80 tl ödüyorum)

Yinede alternatifleri içinde uydunet ten sonra en iyisi turkcelldir.biraz pahalı belki ama en azından sorunsuz.
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan