Başlangıç seviyesinde 3d printer tavsiyesi

Başlatan run, 22 Eylül 2016, 10:19:20

run

Merhabalar
beginner seviyesinde 10cm*10cm *10cm gibi baskı yapabilecek
3d printer arıyorum tavsiye edebileceğiniz sorunsuz bir printer var mı?
özgürlük için teknoloji

muhendisbey

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

run

1000 TL maksimum 2000TL çocuklarım için düşünüyorum.
Hem sosyal medya çöplüğünden uzak tutmak için hem de merakları varken deneme yapmaları için
özgürlük için teknoloji

muhendisbey

Prusa i3 modellerine bakabilirsiniz. Lakin çocuklar kullanacaksa elektriksel yalıtımı çok iyi olmalı. Bu fiyat aralığında el yapımı yazıcılar dışında alım yapabilmeniz de pek mümkün değil gibi.

İyi düşünmüşsünüz kendi oyuncaklarını yapabilirler, daha geliştirici.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

yolcu27

Tebrik ettim. Ben şahsen basit çizimler yapmasını sağlayarak bunu çıkarmasına yardımcı olmak istiyorum. Benim de 6 yaşında oğlum var bazen paint ile çizim yapıyor ev ağaç filan yada yıldız ay geometrik şekiller  en azından 3d programından cizsin basitte olsa bir vazo yapsın ufak ufak bardak filan  detay çok önemli değil ne bileyim silindirden kalemlik yapabilir mesela . İstiyorum ki üretmenin hazzını yaşasın

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

run

https://www.youtube.com/watch?v=AJEQXMpxmR0

dediğiniz gibi prusa i3 olacak gibi
kendim toplamak yerine hazır çalışan bir ürün almayı istiyorum.
Sonrasında da basit modellemelerle bir şeyler yaparlar

özgürlük için teknoloji

quasar2007

Hocam aceleniz yoksa size yardımcı olabilirim sanırım. Bende kızıma yapmayı duşunuyordum. 10x10x10 yazma alanı olan. Kafamda tasarımı hazır sayılır. 2-3 hafta beklerim dersen haberleşelim.

run

özgürlük için teknoloji