Mükemmel Çevrimiçi PCB Tasarım Yazılım

Başlatan Vicos, 09 Ekim 2016, 10:18:44

Vicos

PCB Tasarım & Devre Simülatörü olan EasyEDA programını inceledik.
EasyEDA kullanması bedava olan, internet ve bulut tabanlı bir devre tasarım programı. Program tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabiliyor. İnternet ve bulut tabanlı olmasından dolayı bilgisayarınıza herhangi bir dosya indirmeden veya kurulum yapmadan rahatllıkla kullanabiliyorsunuz.

MB_77

tasarımlarımızın bir şekilde birilerinin(mesela yazılımı üretenlerin) erişimine de açık olma ihtimali de var mı. güvenlik ne seviyede incelediniz mi

skara1214

güzele benziyor paylaşım için teşekkürler
@MB_77 hocam okadar önemli projelerin varsa interneti olmayan bir bilgisayarda saklaman gerekiyor. İnternetli bir bilgisayar bile tehlikeli
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

z

Alıntı yapılan: MB_77 - 09 Ekim 2016, 12:08:09
tasarımlarımızın bir şekilde birilerinin(mesela yazılımı üretenlerin) erişimine de açık olma ihtimali de var mı. güvenlik ne seviyede incelediniz mi

Herhalde yani yazılımı üretenin tasarımlara erişememesi düşünülebilirmi?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

MB_77

Benim projelerimin önemi yok. madem bir program değerlendirmesidir bu, bahsettiğim boyut da değerlendirildi mi acaba dedim.

mert3162

O değilde bilgi güvenliği bilgi güvenliği ağzımızdan düşmüyor da  kullandığımız işletim sistemi kapalı kutu zaten arkaplanda neler oluyor bilmiyoruz.GitHub gibi bir platformun engellendiği ülkemizde ütopik kod yazan insanlar zaten yok Ne bileyim yüksek performanslı bir anakart tasarlıyorsunuzdur.Piyasada olmayan enteresan bir ürünü ucuza mal etmişsinizdir zaten bu tarz bir çalışmayı yaparken bu platformlardan faydalanmayı düşünmezsiniz.Bu belliki daha düşük seviyelerde kullanıcılar için tasarlanmış bir sistem.

circuits.io ve easyeda.com tinkercad.com(3d tasarım) gibi sistemler ben öğrenciyken olsaydı keşke

|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan