FCT terminali

Başlatan erkan614, 16 Şubat 2017, 13:54:51

erkan614

İyi günler işyerine sabit bir gsm hat almayı planlıyorum bunun için FCT ERİCSSON G35e cihazını buldum en uygun 240TL
sonra TT nin sitesinde fct görüşme tarifelerini görünce tereddüde düştüm çünkü bana 35TL ye 3000DK veren firma fct için
çok farklı fiyat politikası uyguluyor
https://kurumsal.turktelekom.com.tr/mobil/konusvemesajlas/isinizicin/sayfalar/fct-tarifeleri.aspx
ben normal hattımı sim kartımı fct cihazına bağlasam bi problem olurmu?

MC_Skywalker

voip yaygınlaştıktan sonra daha önceden yoğun kullanılan fct fazla kullanılmaz oldu. eski çalıştığım firma gsm şirketiyle anlaşıp fct almıştı.

yapı şöyleydi satralde karasal hatlar voip'e gidiyor gsm numaraları fct'ye

diot

Evet bir problem olur. simkartın bağlı bulunduğu gsm firması tespit ederse (genelde ediyorlar) geriye dönük baya cezalı bir fatura çıkarıyorlar.  Normalde bireysel hatların bu cihalar ile kullanılması yasak.

ahmet_zxc

bizde var, kullanıyoruz bugüne kadar kimse bişey demedi.
hatta atıl durumda duran fct de var 2013 te alınıp 1 hafta kadar kullanıldı sonra kaldırıldı, piyasası nedir bilmiyorum ama uygun fiyata anlaşabiliriz

erkan614

Alıntı yapılan: ahmet_zxc - 17 Şubat 2017, 06:18:29
bizde var, kullanıyoruz bugüne kadar kimse bişey demedi.
hatta atıl durumda duran fct de var 2013 te alınıp 1 hafta kadar kullanıldı sonra kaldırıldı, piyasası nedir bilmiyorum ama uygun fiyata anlaşabiliriz
İyi ozaman bizdede problem çıkmaz heralde zaten tün hatlar kurumsal hattı ha fct ye bağladım ha bitane 3310 taktım ne farkeder:)
ikinci el ürünler 100TL ile 140TL arası değişiyor
sizdeki cihazın marka modeli nedir?