LED temini

Başlatan CaFFeiNe, 06 Kasım 2005, 11:45:55

CaFFeiNe

bildiğimiz ucuz ledlerin (20-30bin tl) kalitelilerini nereden bulabiliriz internet yoluyla satış yapan yerlerde olabilir

2000 tane aldım karaköyde bir elektronikçiden ama bazılarının ışık şiddeti az oluyor ve bozulanlarda çok oluyor (20mA i kesinlikle aşmamama rağmen)

Erol YILMAZ

Led Karakoy de hangi dukkana sorsan var.

Tavsiyem, ucuz da olsa bilinen bir markanin modellerini kullanman.
Ozdisan, Kesif gibi en az 4-5 tane degisik markalarin dagiticisi olan firma var.

mustafacan

Cafein arkadaşım sana 25-30binlira yerine 40bin liradan şeffaf olan kırmızı yanan 2000-3000milikandillik ledleri tavsiye ederm. karaköyü biraz gez sadece. imkanın yokada yardımcı oluruz.
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

CaFFeiNe

@mustafacan

istanbul dışındayım ama arasıra malzeme almak için gidiyorum bildiğin firma isimlerini yazarsan gittiğimde oralarada bakarım

teşekkürler

mhk

İstanbul'da Megasan var. Ledleri ordan aldım büyük bir firma, istersen firmaya gidip ledleri deneyebiliyorsun.
http://www.megasan.com
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

CaFFeiNe

teşekkürler mhk

ilk gittiğimde uğrayacağım şimdilik datasheetlere bakayım :)

mustafacan

fast elektronikten recep bey var onunla görüşebilrisin. telefon ve havale ile satışları mevcut şimdiye kadar telefonla ve msn le yaptığım alışverişlerde vaadedilen kalitede ürünler geldi.
http://www.fastelk.com/
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

OG

@CaFFeiNe
Nasıl bir iş için kullanacaksın? Birkaç yıldır ledlerle boğuşuyorum. Elimden birkaç yüzbin adet geçti.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

CaFFeiNe

@OG

kayan yazı gibi uygulamalar için arıyorum

OG

CaFFeiNe

Çok farklı kalitelerde led var. Çok kaliteli olanlar çok pahalı, 30 centlerden başlıyor. Fakat mhk'nın bahsettiği Megasan'ın elinde yeterince kalitede ledler var.

Adnan Bey ile  temasa gecersen yardımcı olacaktır.  adnan.hurol@megasan.com Tel: (212) 293 5900
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.