ARKADAŞLAR YAZILI VAR

Başlatan beke, 13 Kasım 2005, 19:17:53

beke

8O YA OTOMASYONUN MANTIGINI ANLATABİLİRMİSİNİZ AÇABA BANA YAZII VARDA HİÇ DERSİ DİNLEMEDİ MSN ADRESİM :(BİLAL_BOZ32@HOTMAİL.COM
seviyorum your eyes,çünkü onlar very nice,bir kerecik look at me,ondan sonra four get me,kalbim tik tak for you,çünkü baby I LOVE YOU

Veli B.

"Elektrik,elektronik, pnömatik ve hidroliği birleştirerek,hizmet yada üretim aşamasında, insan faktörünü minimuma indirerek, performans ve/vaya kaliteyi maksimuma çıkarmak için çalışan bir disiplindir"
Dersem yeterli olur mu?!!!

simtik

Alıntı yapılan: "beke" 8O YA OTOMASYONUN MANTIGINI ANLATABİLİRMİSİNİZ AÇABA BANA YAZII VARDA HİÇ DERSİ DİNLEMEDİ

dostum birkaç saat içinde öğrenilebilecek birşey olsaydı eğer biz 5 sene okulunu okumazdık ;)  :D

beke

o zamn arkadaş 5 sene okumuşsun yazılıda çıkacak şeyleri söylede bende çalışayım veya anlat benim kitabım yok çünkü zor bulunuyomuş ama yardımcı olursan sevinirim .     (katana sanada teşekkürler yazdıgın şey için bana biraz yardımcı oldun sagol)
seviyorum your eyes,çünkü onlar very nice,bir kerecik look at me,ondan sonra four get me,kalbim tik tak for you,çünkü baby I LOVE YOU

simtik

neyini anlatayım hidrolikmi pnömatikmi  elektirikmi elektronikmi plc mi sensör tekniğimi mikro işlemcimi dijital elektronikmi otomatik kumanda mı?

beke

ben liise 3 ögrencisiyim ilk konular nedir bilmiyorum çünkü hiç derse girme olanagım olmadıda o yüzden ögrenmek istiyorum ama ögreteceksen konuların ne oldugunu ögrene bilirim okey

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: "beke"8O YA OTOMASYONUN MANTIGINI ANLATABİLİRMİSİNİZ AÇABA BANA YAZII VARDA HİÇ DERSİ DİNLEMEDİ MSN ADRESİM :(BİLAL_BOZ32@HOTMAİL.COM

Konunun ustadlari bu istekten bir makale olacak kadar malzeme cikarabilir. Dostum kolay gelsin. Sinavin ne zaman ?

beke

ben zaten üstadlara bıraktım bu işi  yazılım salı günü ugraşırsanız sevinirim zaten fazla konu yoktur tahminim haftada bi ders ya ondan

aster

Sevgili beke, senin yerine çalıştık ve sonuçu aşağıdaki linke koyduk

http://picproje.com/main/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=43471#43471

kolay gelsin, başarılar

beke

bende bunların kitabı var canım bende otomasyonun kitabı yok

Erol YILMAZ

Ogrenme istegin var ise net uzerinde bu konuyla ilgili olan kaynaklari kullanabilirsin. Su forumda sana ucretsiz ders verecek, senin icin saatlerce yazip dusunecek birisinin olduguna inanmiyorum!

Ikincisi boyle bir istek olmaz. Bunun yeri burasi değildir.

Biraz akilli olalim, Ne istedigimizi bilelim.

Canim cicim gibi kelimeleri cok tartarak kullanalim. Bu forumdakilerin en az %90'i senden yasca buyuktur. Senden yasca cok buyuk insanlara karsi yazdigini unutma!

Eger, ben sadece bilgi istiyorum, nasihat değil diyorsan ilk paragrafi bir daha oku.

Saygilarimla...
Erol YILMAZ