Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

step 7 manager 5.5

Başlatan frederic, 01 Ağustos 2017, 16:45:41

frederic

Merhaba, s7 manager 5.5 windows 7 64 bit uyumlu versiyonuna ihtiyacım var, indirme linki paylaşabilirmisiniz ?

mert3162

|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

frederic

Hocam verdiğiniz sayfada indirme linkini bulamadım bir türlü bu siteye kayıtlıyım oysa, burdan başka bir sayfayamı yönlenmem gerekiyor ?

Salih

frederic

Teşekkürler hocam, bir de bu servis packlerin hepsini sırasıylamı kuruyoruz hocam, yoksa en son çıkan servis packi kurmak yeterlimi ?

Salih

Normal kurulum sp1 içeriyor. Diğerleri üstüne kuruluyor diye biliyorum.

frederic

Dostlar merhaba, siemens support üyeliği olan varsa on dakikalığına giriş bilgilerini ödün verebilir mi bana?

Benim üyeliğim var ama, örneğin tia portalın 6 küsür GB lık dosyalarını indirdim, ama iki mb lık ece dosyasına izin vermiyor site, bilgilerini ver kontrol edicez biz istediğimiz zaman indiricen diyor. Bilgileri verdin üç gün oldu kilit açılmadı hala.

makdeniz

Windows 7 64 bit'te bir tek ben çalıştıramadım herhalde bu programı...

SET PG / PC interface'de hep sorunlar yaşadım. Sanırım bu ek programı hala 32 bit nasıl bu hatanın önüne geçebildiniz.
Karanlık olmadan aydınlık, Ölüm olmadan yaşam mantıksız.

Salih

Alıntı yapılan: frederic - 04 Ağustos 2017, 10:01:42
Dostlar merhaba, siemens support üyeliği olan varsa on dakikalığına giriş bilgilerini ödün verebilir mi bana?

Benim üyeliğim var ama, örneğin tia portalın 6 küsür GB lık dosyalarını indirdim, ama iki mb lık ece dosyasına izin vermiyor site, bilgilerini ver kontrol edicez biz istediğimiz zaman indiricen diyor. Bilgileri verdin üç gün oldu kilit açılmadı hala.

Tia Portal V14 içinse, gerekli  dosyanın linkini veriyorum. İndirip deneyebilirsin.

https://drive.google.com/open?id=0B-LfeOv2x78FdVhwT05FMzBiWTg

frederic

14 için değil hocam. S7 nin son versiyonun da bahsettiğiniz sorun ortadan kalktı, sıkıntısız kullanılabiliyor.