Ccs ile yapılmış WS2812B örnek uygulamalar varmı?

Başlatan vedo35, 25 Temmuz 2018, 19:14:49

vedo35

Arkadaşlar ben tesadüfen AliExpress te güzel bir RGB LED modülü gördüm. WS2812 ring yazınca birsürü ürün geliyor zaten. Bu ledlerin içinde dahili RGB sürücü entrgresi mevcut. Sadece seri data girişi ile her bir LED ayrı ayrı kontrol edilebiliyormuş. Parlaklık, LED kontörlü v.s Google'da bu modüllerle ilgili epey CCS örnek uygulamalar baktım, sadece CCS nin form sayfasında tek bir gökkuşağı uygulaması bulabildim. Genelde Aurdino tabanlı örnek uygulamalar var. Bu işle uğraşmış arkadaşlar ellerinde bu LED le ilgili örnek uygulamalar varsa paylaşırsanız çok memnun olacağım. Şimdiden paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

ByTEK

Ben yapmadım. Meraktan nette bakarken örnek lib ve uygulama gördüm. Paylaşmak istedim.

https://www.ccsinfo.com/forum/viewtopic.php?t=53099

vedo35

Evet yukarıda demek istediğim bu uygulama. Bulabildiğim CCS ile yapılmış tek uygulama örneği buydu. Ben daha fazla varmı, yada farklı uygulamalar yapmış arkadaşlar varsa paylaşabilimi diye sordum. Yinede cevabınız için çok teşekkür ederim.
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.