ccs pcm v3.112 için reg dosyaları

Başlatan Analyzer, 24 Ocak 2003, 11:41:48

Analyzer

Merhaba,
Ben ccs pcm,pcb v3.112 için reg dosyaları arıyorum.Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.Eski versiyonlara ait dosyalar maalesef çalışmıyorlar.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

AlundrA

v3.112'yi nereden buldunuz merak ettim  :)
yapabilirim!

Analyzer

Reg dosyasını buldum.İsteyene yollayabilirim.Ana dosyayı gönderemem ne yazık ki, büyük bir dosya..

Analyzer.

fyper

dosyayı nereden buldunuz
nereden bulduğunuzu söylerseniz biz de bir şekilde gerekli yerlere yükleriz.

Analyzer

bmutlu

Reg dosyasını buldum.İsteyene yollayabilirim.Ana dosyayı gönderemem ne yazık ki, büyük bir dosya..

Analyzer.

Ne kadar büyük olduğu önemli değil sen yeterki göndermeye karar ver
parçala böl taktiği uygula öyle gönder biz aliriz. ;)

Analyzer

Alıntı yapılan: "bmutlu"Reg dosyasını buldum.İsteyene yollayabilirim.Ana dosyayı gönderemem ne yazık ki, büyük bir dosya..

Analyzer.

Ne kadar büyük olduğu önemli değil sen yeterki göndermeye karar ver
parçala böl taktiği uygula öyle gönder biz aliriz. ;)

Ne kadar büyük olduğu *sizin* için önemli değil, saatlerce upload yapacak olan siz değilsiniz benim! Bu dosyayı büyük elektronik forumlarından bulabilirsiniz.Asıl dert olan reg dosyası.Soranlara da tek tek yolluyorum zaten

Analyzer. :twisted:

bmutlu

Size zor geliyor ise yolunu verin biz de oradan çekelim siz de zahmetten kurtulursunuz.
Biz de istemekten kurtuluruz. :)

bmutlu

Analyzer

Gönderdiğiniz bu linkteki site çok büyük bir site aradım ama raslayamadım bu programa tam linkini gönderirseniz sevinirim.

byka

DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

bmutlu

respected

eski reg dosyalarını gösterdikten sonra yanlış dosya filan yazıyor. Daha sonra patch yapınca normal çalışıyor. yalnız önce patch yaparsanız olmuyor