havya istasyonu tavsiye.

Başlatan pax, 20 Haziran 2020, 01:09:35

pax

Merhaba sıcak hava üflemeli bir havya istasyonu almak istiyorum. Bütçem en fazla 700tl. Önerebileceğiniz bir model var mıdır?

mehmet

Zenger veya Avrasya.
Uygun modeller bulmanız mümkün.
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

ferit06

Şöyle bir şeyler de var. Yoğun kullanımda ne yapar bilmiyorum. Ancak ufak tefek işlerde işe yarıyor.

https://tr.aliexpress.com/item/32859020320.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3d874c4dzARPbj

pax

kısa sürede yurt içinden ulaşabileceğim bir ürün istiyorum. class, ttech ve sunline ürünleri var. ancak karar veremedim.

cevat1

Kullanıyorum. Memnunum, öneririm.

Andromeda

Pdf formatında kullanım kılavuzu var mı bu ürünün..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

pax

cevat1

Alıntı yapılan: Andromeda - 21 Haziran 2020, 00:09:46Pdf formatında kullanım kılavuzu var mı bu ürünün..

Kullanım kılavuzu yok. Zaten gerekte yok. Kullanımı basit.

İsi ayarlı havyayı 1 anahtar ve 1 pot ayarlıyor.
Sıcak hava tabancasının kullanımı yukarı/aşağı dokunmatik  seviye tuşların ayarı, display ekrandan takip ediliyor.
Hava üfleme ayarı potla takip...
Tüm sistemin kontrolü cihaz arkasındaki anahtardan kontrol ediliyor.
Sade, kullanışlı, uygun fiyatlı alınabilir bir cihaz.

Andromeda

.. sıcaklık max. seviyede ve hava akışı min. ise rezistansın yanma ihtimali ortaya çıkıyormuş..cihazın bir önlemi varmı yoksa kullanıcı mı dikkat etmeli..garanti olayı biraz sıkıntılı bunlarda
ama bana da kullanışlı geliyor bu ürünler.. fiyatda fena değil.. Bir de bu markanın tek ekranlı modeli var.. daha ucuz..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

cevat1

Alıntı yapılan: Andromeda - 21 Haziran 2020, 02:01:19.. sıcaklık max. seviyede ve hava akışı min. ise rezistansın yanma ihtimali ortaya çıkıyormuş.
Bu durum her cihaz için geçerli ...
Sıcak hava tabancasıyla,  böyle bir kullanım şekli yok. Pcb 'yi yakar, kavurur veya komponenti patlatır.
400-420 derece de yarım hava da, en zor kartlar da işlem yapıyorum.

Sıkıntısız, sorunsuz...
Nihayeti 400-450 TL'lik ürün.