Membran switch baskısı için firma önerisi ihtiyacı

Başlatan Sozuak, 22 Ağustos 2020, 14:58:07

Sozuak

Selamlar,

Bir cihaz için 44cm X 20 Cm gibi boyutta leksan etiket/membran switch  baskısı yaptırmam gerekiyor. 128x 64 lcd etrafında kümelenen 6 adet membran switch olacak. Ayrıca 1 adet 20mm ve 3 adet 63 mm delik açılacak.

Özellikle Ankara içi tercih ama İstanbul firması da olabilir.

10 Adet prototip üretilecek şimdilik

Birkaç renk baskı olacak.

Firma önerileriniz/tecrübeleriniz varsa sevinirim. Teşekkürler.

tunayk

Prototip baskı biraz maliyetli olabilir.
Aşık Elektronik var fiyat makul ama kalite sorunlu. Buton dirençleri zamanla yükseliyor.

Printronics var hem pcb hem leksan yapıyor kalite yüksek, doğal olarak fiyatlar da :D

Endorfin35+

İstanbul da still elektronik var. Kalitesinden memnunum.
"İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar."

mustafa_cmbz

Ben geçen bir alet için 10 tane yaptırayım dedim 1500tl den aşağı teklif veren olmadı.

Adamlarda haklı ipekten kalıp hazırlıyoruz diyorlar.

Farkı görmek için firma ile görüşün hatta farklı adetler için fiyat alın

fahri-

https://vahitelektronik.com.tr/

Ben çalışıyorum. Fiyatlar uygun. Fakat istediğiniz kaliteyi iyi tarif etmelisiniz. Çünkü kullanılan malzemeye göre kalite çok değişiyor. 

Sozuak

Bugün verdiğiniz firmaları ve bir kaç başka firma daha buldum arayıp konuşayım.
Aslında leksana baskıyı plotter tarzı mürekkep püskürtmeli ile yapıyorlar da yine de kalıp işi diye bayağı para istiyorlar. Buton işi olmasa bayağı iyi olacaktı. Bakalım Karşımıza ne çıkacak.
Başlangıç tuzlu olacak gibi. Teşekkür ederim. Sonuçları yazarım.

gokhan1500

SBS Serigrafi hocam ankarada. İşleri düzgündür.

Sozuak

Membran switch de yapıyorlar mı sadece  serigrafi işi yapıyorlar gibi geldi de?

gokhan1500

Yapıyorlar hocam.Kendi alanımdaki çoğu büyük firmanın işlerini burası yapıyor. ragle53@gmail.com

Sozuak

Aradım konuştum onlarla da. Uğrayacağım yanlarına. Teşekkür ederim.

Sozuak

SBS ye gittim. Sahibi harika birisi. Yarın fiyat verecek. Tam çalışmak istediğim insan tipi. Çok ilgilendi. Umarım fiyatları da uygun olur. Tekrar teşekkürler.

PhD

SBS'nin tam adresi ,web sitesi, telefou vb. bilgileri varsa paylaşabilir misiniz?
...hiç...

Sozuak

Ragle Reklam ostim olarak gittim sahibi de oradaydı onunla sohbet ettik. Teşekkürler. Şimdi aradım yerinde yokmuş arattıracaklar. Merakla bekliyoruz fiyat tekliflerini.

Sozuak

Çok uygun bir fiyat verdi. İşe, beklentiye, özelliğe göre değiştiğinden paylaşmıyorum rakamı ama şunu diyebilirim ki neredeyse adetli üretim birim fiyatına yakın prototip düşük adetli birim fiyat aldık. Küçük merdivenaltı bir işletme değil. Firma olarak aklınızda bulunsun. Üretim gerçekleşirse kalite için de bilgi veririm ama malzemelere/ömür ve beklentiye göre gayet iyi.