Borosilikat Cam veya çelik boru 75 ..85mm çap , uzunluk 15.. 20cm civarı

Başlatan power20, 09 Haziran 2022, 14:22:22

power20

1 adet alabileceğim satış sitesi  var mıdır?

power20

Teşekkürler,  borosilikat olmasına ısıya dayanıklı olacağını ümit ederek karar verdim.
Tüm borosilikat ürünler böyle mi oluyor? 

İçerisinden 300 dereceye kadar sıcak hava geçecektir

kudretuzuner

Merhaba, konunun uzmanı değilim ama genel maddeler bilgisi kapsamında şunu yazabilirim. İçinden 300 derece sıcaklıkta hava geçecek bir cam boruya kazara soğuk su damlarsa sıkıntı olacaktır. Çelik boru kullanmanız daha mantıklı görünüyor.
Amatör

power20

Bugün bahsedilen yerden boruyu aldım. Makineye uydu. Firma 250 dereceye kadar dayanıyor demişti. Bizim sıcaklık 250ye kadar yükselmiyor. Sorun çıkmadı. 300 maksimum olarak düşünmüştüm. 

İhtiyaç duyan varsa 1500 dereceye dayanabilen quartz boru  oluyormuş.

fbkaya

Borosilikat boru zannımca tuzlu olmuştur. metalavm.com dan çeşitli şekillerde metallere erişebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Ersin

Alıntı YapBugün bahsedilen yerden boruyu aldım. Makineye uydu. Firma 250 dereceye kadar dayanıyor demişti. Bizim sıcaklık 250ye kadar yükselmiyor. Sorun çıkmadı. 300 maksimum olarak düşünmüştüm.

İhtiyaç duyan varsa 1500 dereceye dayanabilen quartz boru  oluyormuş.

Nasıl bir fiyattan aldınız,dolar yükseldikçe onun fiyatı da yükselirdur ama en azından ortalama bir fikrimiz olsun.

alikeskinkilic

ölçüleri sorun olmasa hurdacıdan quartz soba alıp  içerisindeki tüpleri kullanabilirsiniz bencede
Hep meraktan

power20

fbkaya

Hocam cam fiyatı oldukça ucuzmuş. Ben de cam ihtiyacım için iletişime geçeyim o zaman. Teşekkürler.