ben beğendim,küçük bir bilgisayar

Başlatan mcan, 04 Şubat 2006, 17:50:13

mcan

buda özellikleri

bence çok güzel şölle robotik gibi uygulamalar yada başka başka zevkli şeyler yapılır bununla

aYe

Selam,

Bunun bir benzeri yan masamda var üzerinde xp çalışıyor ve kusursuz desem yeridir daha hiç çökmedi... Her yola gider bu nelet...
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

aster

bkz > Otomasyon > Endüstriyel PC ler , başlığı

mhk

Fiyatı ne olaki bunların? Türkiye'de bu ve buna benzer sistem pazarlaması yapan yerler varmı acaba?
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

aster

Hocam, linkler bazen açmıyor diye vermedim ama yerini tarif ettim
orada detaylı belirttik isteklerinizi
ayrıca tatlisukurnazı kullandığını belirti
gerçekten kasa içinde alet gözükmüyor daha doğrusu ilk baktığında  8O oluyorsun  :)

mcan

endüstriel pcler de gösterilenler biraz düşük seviyede gibi geldi bana,aslında daha bi tümleşik olmuş onlar ama ram falan az gibi,bunun ise multimedya özellikleri,rami sonradan takabilmemeiz gibi bir özelliği var böylece günümüz masa üstü bilgisayarlarına daha çok benziyor,üzerindeki jak ve konnektörler başka uygulamalar için orun yaratabilir ama kolaylık açısında iyi bence,birde bunlar xp gibi işletim sistemlerinide çalıştırtabiliyorlar.endüstriel pc ler başlığındakilere baktım çalışması için gereken voltaj 5v tek bağlantı benim gönderdiğim ie neyle çaşıyor bulamadım özelliklerinde yok,fiyatı 300 dolar gibi yurtdışında türkiyedede var ama bu varmı bilmiyorumtürkiyedeki benzerleri

asıls ayfası

incelemesi ama burdakiler mini itx resimdeki ise nano itx

robotik uygulaması gibi bişey,adam şanslı