Polar T1500

Başlatan thenorthstar, 16 Kasım 2022, 17:14:18

thenorthstar

Merhaba Bende Polar T1500 nin Çizimleri var ama Tüplü versiyonu, bunu GLCD ye çevirmemiz mümkün mü? sinyalleri işlemciye girip GLCD ye aktarabilirmiyiz?

a.zorba

bilgisayar programı olması lazım bir kontrol ed com çıkışı varsa T6000 programını göndereyim muhtemel çalışır.
alternatif TFT çevrilir bence gereksiz onu PC ye aktarmakda bir çözüm .
not : bu işde en iyisi sonucu analog alırsın.
kanalımı incelemeni tavsiye ederim.
T6000 tanıtımı ve kendi tasarladıgım cihazlar.
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

thenorthstar

Alıntı yapılan: a.zorba - 16 Kasım 2022, 21:20:03bilgisayar programı olması lazım bir kontrol ed com çıkışı varsa T6000 programını göndereyim muhtemel çalışır.
alternatif TFT çevrilir bence gereksiz onu PC ye aktarmakda bir çözüm .
not : bu işde en iyisi sonucu analog alırsın.
kanalımı incelemeni tavsiye ederim.
T6000 tanıtımı ve kendi tasarladıgım cihazlar.

Merhaba Hocam,
Maalesef işlemci olmadığı için Seriport çıkışı yok Tamamen analog :), Tüplü  :) . Resimleri internette bulduğum  aşağıda

https://mega.nz/file/mUZnDJyS#Y8kKqe182KzVqP68aiVtbakqt1Zh9BDL_ua6FMpQlZA

a.zorba

tüplü şekilde  elinde çalışıyor mu ?
evet se tüplü kullanmanı tavsiye ederim .
tüp kısmı çalışmıyorsa ona göre gidelim.
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

thenorthstar

Alıntı yapılan: a.zorba - 17 Kasım 2022, 11:50:10tüplü şekilde  elinde çalışıyor mu ?
evet se tüplü kullanmanı tavsiye ederim .
tüp kısmı çalışmıyorsa ona göre gidelim.

Elimde sadece şema var hocam, Devreyi yapmayı düşünüyordum ama tüp kısmında takıldım.
Birde aşağıdak diper Polar cihazlarının şeması var ama onlarda EEPROM var, belki işinize yarar.

http://www.ko4bb.com/getsimple/index.php?id=manuals&dir=06_Misc_Test_Equipment/Polar_Instruments

a.zorba

Benim kendi tasarimim var tabi bu semalarida zamanında inceledim.

thenorthstar

Evet hocam videolarınıza baktım. Elinize sağlık çok güzel olmuş.  ::ok
Hele android özelliği harika olmuş.