Sticker-Etiket - Kartvizit ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz ?

Başlatan ajanda_, 11 Eylül 2023, 11:51:35

ajanda_

merhaba  kıymetli  arkadaşlar  yakın zamanda  forumda arkadaşımızın bir tanesi ürettiği pcb kart veya  cihazlar için etiket bastırma ihtiyacı olmuştu bunu ben evde kendi imkanlarım la hazırlayıp  gayet uygun fiyata basıyorum bu tarz şeyler için çine hatta belki çoğu zaman matbaya bile gitmeye gerek yok tek ihtiyacınız  olan şey renki yada siyah beyaz yazıcı  şimdi bilmeyenler  için kendi imkanlarımla nasıl etiket hazırlıyorum görselleri ile birlikte bunu anlatacağım.

Şimdi  tanex diye bir etiket firması  var bu firmanın her boy ve ebatta  etiketleri mevcut siyafası inceelemek için sitesi  buras : https://www.tanexlabel.com/  kırtahsiye lerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. en son aldığım da  adet fiyatı 5 tl gibi bir rakamdı fazla  ihtiyacı olan A4  kağıdı  gibi büyük kutu da alabilir  tabikide. Almış olduğunuz bu etiketlerin kodları  var bunları bir yere not etmeniz de fayda var daha sonra işinize yaracak çünkü mesela örnek  : TW-2564  bunun wordde hazır şablonu var bunun için youtubede örnek bolca video var orda bakarak etikete yazılması gerekenleleri  yazıp yazdı dediğiniz de  etiketiniz hazır.   genel  olarak fikir vermes  için ben,m kendim tasarlayıp kullandığım etiket resimleri  aşağıda ki gibidr.

malzeme koyduğum çekmeceler  için sticker :

firma yada şirket bilgisi  adresi için tasarlanmış sticker :

kendi imal ettiğim sattığım pcb kartların üzerine yapıştırdığım sticker :

şimdi de  etiketlerin kodlarını paylaşayım  çekmece  avadanlık türü  şeyler için etiket kodu : TW-2564 TANEX ETİKET
yerli üretim etiketi için etiket kodu : TANEX TW-2374
firma şirket bilgisi  için tanex etiket kodu : tanex etiket TW-2512  uzun zamandır  etiket basmadığım için kodlar inşallah doğrudur  gende kırtahsiyeden alırsanız  kontrol ederseniz  doğru karar vermiş olursunuz.

diğer  konu kartvizit ben kendi kartvizitimi kendim tasarlayıp  basımını da uygun fiyata istanbulda  bir matbada  yaptırıyorum kartvizit tasarım programım https://www.mojosoft-software.com/tr/  bu arada belirteyim bu bahsettiğim bu firmalar benim sponsorum değil herhagibir  para felan da  almıyorum.  ;)
kartvizit programı içinde  şablonlar var ordan istediğiniz şablonu seçip  gerekli yerlere  kendi bigilerinizi  yazmanı yeterli olacaktır. isterseni  basıma vermeden bir matbaya götürüp hem tasarım hakkında  fikir hemde  fiyat bilgisi  alabilirsiniz.  isteyen olursa matbanın ismini de verebilirim editörler  sakınca görmezse ..
selametle...